SİYASETÇİLER DİLMAÇLARIN DÜĞÜNÜNDE BULUŞTU!

Gelecek Partili Muhammed Dilmaç, yeğeni Ayşe Dilmaç'ın düğün törenine katıldı. Katılımın bir hayli fazla olduğu düğüne siyasetçiler de yoğun ilgi gösterdi.

Gelecek Partili Muhammed Dilmaç'ın kıymetli yeğeni Ayşe Dilmaç, düzenlenen törenle dünya evine girdi. Gerçekleşen düğüne Chp İl Başkanı Ali Abbas Ertürk, İYİ Parti İl Başkanı Faruk Ağır, DEVA Partisi İl Başkanı Necati Coşkuner, Gelecek Partisi Kadın Kolları Başkanı ve il yöneticileri, Yeşiltepe Kasabası Belediye Başkanı Tahsin Çelik ve MHP'nin önde gelen üyeleri de katılım sağladı.

"AKSARAY VE ÜLKE GÜNDEMİ DE KONUŞULDU"

Siyasilerin bol bol siyaset konuştuğu düğünün ardından açıklamada bulunan Dilmaç;"Bugün yeğenim Ayşe dünya evine girdi. Çok güzel bir düğün düzenledik. siyasilerin katılımı yoğundu. Gençler içeride eğlenirken bizler de dışarıda Aksaray ve ülke gündemiyle ilgili istişarelerde bulunduk. Tekrardan canım yeğenim Ayşe'nin bu mutlu gününde yalnız bırakmayan; başkanlarıma, parti temsilcilerine, hemşehrilerime, akrabalarıma ve bütün dostlarıma katılımlarından dolayı teşekkür eder, genç çiftimizi de ömür boyu mutluluklar dilerim."şeklinde konuştu.


Haber Kaynak : Internet Haber Ajansı
  • Salı 39.8 ° / 26.6 ° Açık hava