Mersin

Zorda olana kardeş ol

Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Önel, pandemi dolayısıyla zor günlerin yaşandığı şu günlerde "esnaf ol, zorda kalana kardeş ol" sloganıyla ihtiyaç sahipleri için gıda yardım paketleri hazırladıklarını bildirdi.

Zorda olana kardeş ol

1 Nisan 2020 16:09
-A

+A

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve kısa sürede küresel salgın haline dönüşen corona virüs (Covid-19) ile Türkiye'de mücadele sürerken; dayanışma da büyüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın Milli Dayanışma Kampanyası'nın startını verdiği ülkemizin dört bir yanında da dayanışma kampanyaları sürüyor.

DERTLER PAYLAŞILINCA AZALIR

Mersin'de Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi de ihtiyaç sahipleri için gıda yardım paketleri hazırladı. Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Önel, konuyla ilgili verdiği bilgide; "'Esnaf ol, zorda kalana kardeş ol' çağrısıyla gıda yardım paketleri hazırladık. Dertler paylaşılınca azalır, mutluluk paylaşılınca çoğalır" dedi.
Tüm dünyanın mücadele ettiği corona virüs salgınına karşı Türkiye'de de önemli tedbirler alındığına işaret eden Başkan Önel, zor günlerin devlet-millet dayanışması ile aşılacağını vurguladı.

Anahtar Kelimeler : Zorda olana kardeş ol,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku