Mersin

ZEN’LE EVİNİZDE GİBİ HİSSEDİN

Mersin’de en rahat kız yurtlarının başında gelen Zen Kız Öğrenci Yurdu, öğrencileri kendilerini evinde gibi hissettiriyor.

ZEN’LE EVİNİZDE GİBİ HİSSEDİN

6 Ekim 2018 16:48
-A

+A

Konforlu dekorasyonu, her konuda yardımcı olan ekibi ile Zen Kız Öğrenci Yurdu, en çok tercih edilen yurt olmaya devam ediyor. Başarılı ekibi ile birlikte öğrencilerin sorunlarına dahi ortak olan Zen’de aile ortamı oluşmuş durumda.
 
Ailelerin bu yüzden en çok tercih ettiği Zen Kız Öğrenci Yurdu, her konuda başarılı olmaya ve tercih edilmeye devam ediyor. Öğrencilerin rahatlığına ve güvenine önem verdiklerini belirten Zen Kız Öğrenci Yurdu Yöneticisi Volkan Çalış;
 
“Bu yola adım attığımız ilk günden beri öğrencilerimizi ailemizin bir ferdi gibi göreceğimize söz verdik. Onların rahat bir ortamda kalması, her saat yardıma ihtiyaçları olduğunda yardım edecek birilerinin olması için çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.
 
Bizler için en önemlisi öğrencilerimizin konforu. Her koşulda onların yanında olmaya devam ediyoruz. Zen Kız Öğrenci Yurdu ise ailelerin bu yüzden en çok tercih ettiği yurt olmaya devam ediyor. Bu durum bizi gerçekten onurlandırıyor.” Diye konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku