Mersin

Zen Kız Öğrenci Yurdu, yeni döneme hazır

Mersin’de geçtiğimiz yıl eğitim öğretim döneminde hizmete giren Özel Zen Kız Öğrenci Yurdu, yeni eğitim öğretim dönemine hazır.

Zen Kız Öğrenci Yurdu, yeni döneme hazır

6 Ağustos 2018 09:44
-A

+A

 
 
YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrencileri şimdi de tercih heyecanı sardı. Öğrenciler gidecekleri okulları, kentleri, kalacakları yurtları heyecan ve merak içinde beklerken aynı heyecanı Zen Kız Öğrenci Yurdu da yaşıyor. Geçen eğitim öğretim döneminde hizmete giren ve kısa sürede adından söz ettiren Zen Kız Öğrenci Yurdu, tüm hazırlıklarını tamamladı ve ailenin yeni üyelerini bekliyor.
 
HER ÖĞRENCİ AİLEMİZİN BİR ÜYESİ
Zen Kız Öğrenci Yurdu yöneticileri Nadir Emiroğlu ve Volkan Çalış, Medya Tanıtım Grubu ile bir araya geldi. Zen Kız Öğrenci Yurdu’nun deniz manzaralı terasında gerçekleşen toplantıda;  bu yıl ilk kez üniversiteli olacak gençler ile geçen yılları Mersin’de geçiren öğrencilere ulaşmanın ve en iyi hizmeti verebilmenin yolları konusunda istişare yapıldı.
Tüm hazırlıkları tamamladıklarını kaydeden Zen Kız Öğrenci Yurdu yöneticilerinden Volkan Çalış, Zen Kız öğrenci Yurdu’nda kalan kız öğrencilerin rahatı, konforu ve güvenliği için tüm detayları düşünerek hazırlıkları tamamladıklarını ifade etti. Zen Kız Öğrenci Yurdu Yöneticisi Nadir Emiroğlu ise, yurtlarında kalan her bir öğrencinin ailelerinin birer ferdi olduğunu belirterek, “Ailelerin gözü arkada kalmasın” dedi.
 

 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 609 Oy (%29)

  • HAYIR : 716 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 763 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku