YAZIKLAR OLSUN SİZE!

Mersin 3 Şubat 2021 12:06
Videoyu Aç YAZIKLAR OLSUN SİZE!
A
a

Büyükşehir merkez binaya yapılan saldırıdan sonra, gece saatlerinde bir açıklama daha geldi.

 

Memleket ihanetçilerinin bu defa, vatandaşın içme suyuna göz diktikleri anlaşıldı. Kızkalesi ve Kocahasanlı mahallelerindeki MESKİ’ye ait su sondaj depolarının trafolarına saldırılmış ve tahrip edilmiş.

Gözü dönmüş zebaniler gibi!

 

İçme suyumuza yapılan saldırıdan sonra, sözün bittiği yerde değil, başladığı yerdeyiz. “Çapsızlar, huysuzlar, cahiller ya da geri zekalılar” …

 

Neyse ki, emniyetimiz olaya çabuk müdahale etti ve saldırgan yakalanarak mahkeme tarafından tutuklandı. Umarım su depolarına saldıranlarda bir an önce yakalanır ve adalete teslim edilir. Emniyet teşkilatının bu sapkın kişileri tespit edip yakalayacağına da inanıyorum.

 

Yazıklar olsun size!

Kime derseniz;

Ucu açık bir sitemdir bu…

Kendi kişisel çıkarı için bu güzelim memleketin huzurunu kaçıranlar içindir bu sitem!

 

Bu huzuru kaçıranların içinde;

Başta cahilliğiyle gaza gelmiş ve birçok insanın çalıştığı bir binaya, Molotof atarak cana ve mala kast etmiş şarlatan var. Su depolarını tahrip edebilecek kadar gözü dönmüş, gerginlikten nemalanan asalaklar var.

 

Bu huzuru kaçıranların içinde;

Mecliste gövdesini ekranlara dönerek mesaj verenler, bir yıldır işçi çıkarılması söz konusu olmamasına rağmen her defasında bunu gündeme getirerek prim yaptığını sanan “cambazlar” ve doğa katliamına evet diyerek önayak olanlar var.

 

Bu huzuru kaçıranların içinde;

Siyaseti gerginlik üzerine kurmuş, ne söylediğini bilmeyen, tahrik ve kıskançlık krizine girmiş parti temsilcileri var.

 

Bu huzuru bozanların içinde;

Geçen dönem fütursuzca davranıp binlerce vasıfsız, liyakatsiz, militan tipli, tembel, Bankamatikçi, saldırgan tipleri belediyeye doldurarak, Mersin’e zarar verdiği söylenen Kocamaz var.

 

Bu huzuru bozanlar içinde;

Kendine STK’yım deyip sus pus olan, köşe bucakta iş kovalayan, bu tür saldırılar karşısında sessiz kalan bazı korkak başkanlar var.

 

Bu huzuru bozanların içinde;

Bu saldırıya karşı hala sesini çıkarmayan İyi parti başta olmak üzere, diğer siyasi partilerin bazı temsilcileri var.

 

Bu huzuru bozanların içinde;

Kendine gazeteciyim diyen, şantajcılık yaparak kalemini satan, ukala tavırlarıyla haberci’ lik yaptığını sanan, ne oldukları, kimi temsil ettikleri herkes tarafından bilinen dönme dolap gazeteciler var.

 

Bu huzuru bozanların içinde;

Sayıları az da olsa; hala Belediye’de çalışmasına, yetkili kadrolarda görev almasına, kendisine değer verilmesine rağmen, ekmeğine ihanet eden, dışarıya bilgi aktarımında iki yüzlü davranan kişiliksiz, çapsız pespayeler var.

 

Büyükşehir merkez binayı kundaklayacaksınız, vatandaşın içme suyunun sondaj depolarını ve trafolarını tahrip edeceksiniz, çalışmadan ve avantadan maaş almaya devam etmek isteyeceksiniz, geçen dönemin yarattığı ağır borç yükünü unutturacaksınız, yine geçen dönem işçi kıyımını ve tahribatı konuşmayacaksınız…Kim size inanır!

 

Yapılan hizmetlerin arttığını görünce, kıskançlık krizine girerek, Akdeniz’in incisi Memleketimizi bu hoş olmayan olaylarla, bütün Türkiye’ye kötü göstermeye uğraşacaksınız!

 

Bu alçakça ve memleket hainliği niteliğindeki su depolarına saldırı ve insan canına kıymaya yönelik eylemleriniz hiçbir zaman birliğimizi, bütünlüğümüzü bozamayacaktır.

Bütün Mersin bir ağızdan bu hain saldırıları kınayarak, yaptığınızın aptallık olduğunu sosyal medya hesaplarından dile getirerek tepkilerini gösterdiler.

 

Bu da sizin gibi huzuru bozmaya yönelik “çapsızlara” yeter!

ÖZGÜR KOCAPINAR

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR