Yaşar Elibol'dan Yks Sınavına Girecek Öğrencilere Başarılar

Mersin 26 Haziran 2020 13:00
Videoyu Aç Yaşar Elibol'dan Yks Sınavına Girecek Öğrencilere Başarılar
A
a

Yaşar Elibol'dan Yks Sınavına Girecek Öğrencilere Başarılar

“Bu sınav hiçbir şeyin sonu değildir” 

Vektör Özel Eğitim Kursu Kurucusu Osman Yaşar Elibol, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) katılacak adaya başarılar diledi.

Elibol, “Gençlerimizin eğitim hayatının en önemli dönemi olan üniversiteye ilk adımı atmak için başladıkları sınav maratonunun heyecanını paylaşıyor, onlara başarılar diliyorum” dedi.

Elibol, 27-28 Haziran'da yapılacak YKS'de ter dökecek adayların sınav maratonu öncesinde başarılı olmaları için moral ve motivasyonlu olmalarını istedi. Sınav sürecinde stresten ve kaygıdan uzak olmalarının öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarında kolaylık sağlayacağını ifade eden Yılmaz, öğrencilerin en büyük destekçilerinin aileleri ve öğretmenleri olduğunu da vurguladı.

Elibol, şunları söyledi:

“Öğrencilerimizin en büyük destekçileri olan aileleri ve öğretmenleri, onların üzerinde baskı oluşturacak davranışlardan ve beklentilerden uzak durarak geleceğimizin teminatı olan gençlerimize büyük bir destek verecektir. Bu sınav hiçbir şeyin sonu değildir. Öğrencilerimizin tüm öğrendikleri bilgileri sınav kağıdına aktarabilmeleri çok önemli. Sınav başarısının hayat başarısı olmadığı unutmamalı. Başarı ya da başarısızlığı her şeyin başlangıcı ya da sonu olarak görmemeli, öğrencilerimize bu konuda sonuna kadar destek olunmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle, sınava girecek tüm öğrencilerimize sonsuz başarılar diliyorum. Öğrencilerimizin topluma faydalı bireyler olması için bin bir fedakarlıkla emek veren öğretmenlerimize ve onları yetiştiren velilerimize teşekkür ediyorum.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR