VE YAŞAR AYDIN MEYDANLARA İNDİ

Gündem 22 Mart 2021 15:06
Videoyu Aç VE YAŞAR AYDIN MEYDANLARA İNDİ
A
a
Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın meydanlara indi. 
Herkes onu farklı fikirleri, bakış açısı ve mevcut siyasilere benzemeyen ifadeleriyle tanıdı, kısa sürede kabullendi. O isim Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın’dı.
Yaşar Aydın, inanılmaz biçimde Anadolu insanının, mevcut iktidar ve muhalefet için oy deposu gözüyle bakılan Z kuşağının, öteki olarak görülen kesimin ilgisini ve dikkatini çekmeyi başardı. Bu ilgi, dikkat ve merak bu kez meydanlarda vücut buldu. Yaşar Aydın meydanlara indi.
BİR YILDIZ GİBİ PARLADI, MEYDANLARI SALLADI
Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın Güneydoğu ve Akdeniz’de sahaya inerek meydanları salladı ve kısa bir süre içinde on binlerce insana ulaşmayı başardı. Aydın’a öylesine bir teveccüh ve saygı vardı ki iktidar ve muhalefetin önemli isimleri Aydın’ın programını, yaptıklarını ve söylemlerini kıskaca aldı. 
KARANLIK TÜNELİN UCUNDAKİ IŞIK YAŞAR AYDIN
Türkiye’nin derin bir çıkmaza girdiğini söyleyen ve gelecek kaygısı duyduğunu ifade eden Z kuşağı, hali hazırda kötü olan ekonominin üstüne pandeminin de geçimi zorlaştırdığını ve bu dönemde bir destek görmediğini belirten esnaf, üniversiteden mezun olduğu bölümden öte hiçbir iş bulamayan hatta iş bulma umudunu yitiren gençler, her gün şiddete maruz kalan kadınlar, ötekileştirildiklerini söyleyen Kürtler ve düşüncesini özgürce dile getirmekten çekinen milyonlarca Anadolu insanı karanlık tünelin sonundaki ışık olarak Yaşar Aydın’ı ve onun fikir hareketini görüyor. Yakın dönemde bir seçim olur mu bilinmez ancak geçen her süre iktidar ve mevcut muhalefete puan kaybettirirken, Onur İttifakı ve Yaşar Aydın’ın yıldızını parlatmaya devam ediyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR