VAY BABAM VAY Filmi Çekimleri 1 Eylül İtibariye Mersin'de Başlıyor

Mersin 20 Ağustos 2020 19:58
Videoyu Aç VAY BABAM VAY Filmi Çekimleri 1 Eylül İtibariye Mersin'de Başlıyor
A
a

VAY BABAM VAY Filmi Çekimleri 1 Eylül İtibariye Mersin'de Başlıyor

Garip bir aile komedisi izlemeye hazır mısınız?
 
Çekimlerine 1 Eylül itibariyle Mersin’de başlanacak komedi filmi Vay Babam Vay her saniyesiyle seyirciyi kahkahaya boğacak .Tam bir aile komedisi olan Vay Babam Vay 7’den 70’e hitap ediyor.
 
Matine Film’in yapımını üstelendiği projenin yönetmen koltuğunda Gökhan Arı oturuyor.
Oyuncu kadrosunda ünlü isimleri barındıran Vay Babam Vay dikkatleri şimdiden üzerine çekti. Filmin oyuncuları arasında Altan Erkekli,  Füsun Demirel, Fırat Albayram, Onur Yaprakcı, Bengi İdil Uras, Ceyda Kasabalı gibi isimler yer alıyor.
 
SİNOPSİS:
İsmet öldükten sonra eşi,çocukları,kardeşleri ve kasabadan diğer insanlar cenaze uğurlaması için eve toplanırlar. Eve gelen imam ikindi namazına kadar cenazeyi kaldırıp defnetmek gerektiğini İsmet’in çocuklarına söyler. Ancak İsmet’in abisi uğurlamaya geç kalacağı için cenaze bir türlü kaldırılamaz. İşte tam burada aile kendi arasında miras paylaşımlarını konuşurken olmadık işler başlarına gelir. İsmet’in başka bir kadından olma çocuğu cenazeye gelince işler sarpa sarar. İsmet’in oğulları Sefa ve Eyüp bu durumu anneleri Şerife’ye belli etmemeye çalışır. Herşeyin yolunda gittiğini zannettikleri sırada İsmet’in sevgilisi Ajda eve gelir ve  mirastan pay ister. Yoksa herşeyi anlatıp rezil etmeyle tehdit eder. Sefa ve Eyüp ne yapacaklarını bilemez. Ajda şiddetli bir konuşmanın sonunda ayağı takılıp yere düşer. Ajda’nın öldüğünü zanneden Sefa ve Eyüp onu bir sandığa kitler. Bundan sonra herşey karmaşık bir hal alır. İsmet ailesine mirastan başka her tülü belayı bırakıp gitmiştir.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR