Ak Parti

VAKİT GELDİ VAKİT TOROSLAR VAKTİ

AK Parti Toroslar Belediye Başkan Aday Adayı Onur Ünlü, Toroslar İlçe Başkanlığında basın toplantısı gerçekleştirdi. Yoğun bir ilgi ile karşılanan Ünlü'ye sık sık tezahürat edildi.

VAKİT GELDİ VAKİT TOROSLAR VAKTİ

3 Aralık 2018 16:56
-A

+A

 
 
2014 yılının Temmuz ayında AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Toroslar'daki temsilcisi olduğunu ifade eden Ünlü, “Cumhurbaşkanımızın temsilcisi olmak gibi çok şerefli ve onurlu bir görev bana tevdih edildi. 2014 yılından bugüne kadar, şerefli görevi aldığımız yerden daha üst noktaya çıkartabilmek için hep beraber el birliği ile çalıştık. Allah'a hamdolsun ki, 2014 yılında çıkmış olduğumuzun bu davamızın, bu güzel yürüyüşünde sizlerle beraber sayısız seçimler atlattık. Allaha hamdolsun ki sandık görevlilerimizden mahalle başkanlarımıza kadar kadın kollarımız gençlik kollarımız ve bütün yönetici arkadaşlarımızla beraber her seçimde Toroslar’da anlımızın akı ile çıktık Allah hepinizden razı olsun” dedi.
 
VAKİT AK BELEDİYECİLİK VAKTİ
Ak Parti’nin 2004 yılında yerel seçimlerde başlamış olduğu davada Toroslar’a Ak belediye ile buluşturmak için ant içtiklerini dile getiren Ünlü, “2004 yılından itibaren sahalardan hiç ayrılmadık. Şimdi işte vakit geldi. Vakit Toroslar vakti. Vakit Ak belediyecilik vakti.  2014 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda hep birlikte sonsuz emekler verdik. O yüzden başta yönetici arkadaşlarım ve ailem olmak üzere mahaller başkanları ve bütün sandık görevlerine kadın ve gençlik kollarımıza haklarını helal etmesini istiyorum hepiniz haklarınızı helal edin diye konuştu.


 
HER ZAMAN GÖREV TEVHİD EDİLİR
Toroslar’ın seçimlere hazır olduğunu kaydeden Ünlü, “Çok kıymetli dava arkadaşlarım şundan emin olabilirsiniz ki, ayın 30'u itibari ile Celal Başkan'a devretmiş olduğum Toroslar İlçe teşkilatı, bırakın 31 Mart'ı 1 hafta sonra seçim olsa bile hazır haldedir. Celal abinin ekibimizle beraber tekrar bu bayrağı daha en üst noktaya çıkartacağından kuşkum yok. Bütün projelerimizde yapacak olacağımız her şey de AK belediyeceliğinde genel iktidarı oluşturduğumuzda Toroslar’a hizmetin nasıl olacağını sizlerle beraber bütün toroslar’a göstereceğiz. Birbirinden değerli 12 aday adayı hep birlikte çok tatlı bir rekabete içerisine girdik. AK Parti'de hiçbir zaman görev istenmez her zaman görev tevhid edilir. Cumhurbaşkanımızın bize vereceği görevi hep birlikte 12 arkadaşımızla sonuna kadar gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.
 
HER GÖREV BİZİM İÇİN EMİRDİR
Erdoğan’ın vereceği her emri görev kabul ettiklerini ifade eden Ünlü, şöyle devam etti: “Eğer cumhurbaşkanımız bana ‘geleceksin Onur bu kapıda bekleyeceksin’ derse, bu kapıda bekleyeceğim. Hayır ‘sen belediye başkan adayı olacaksın’ derse başkan adayı olacağım. onun bize vereceği her görev bizim için emirdir.  2014 yılından bugüne geçen bu günler çok kolay geçmedi. Beraber bütün yol yürüdüğümüz dava arkadaşlarımız işinden, aşından, ailesinden fedakarlık ederek bu günlere geldik.
2014 yılında ilçe başkanı olduğum 16 Temmuz'da da henüz bir ilçe başkanı masamız bile yoktu. İşte burada bulunan teşkilat birçok ilde olmayacak şekilde bu kadar güzel bir binayı yapacak gücü el birliği ile gösterdi. Allah hepimizden razı olsun vakit daraldı. Hepimiz heyecanlıyız, hepimizin heyecanı siyasete girdiğimizden daha fazla çünkü biz milletin derdi ile derdi olan insanlarız o dertleri çözmek için 31 Mart'ı sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu tatlı rekabet 1 hafta 10 gün içinde sonuçlanacak o yüzden hepimiz el birliğiyle önce lansmanlarımızı açarak, projelerimizi mahalle mahalle sokak sokak gezerek cumhurbaşkanımıza Toroslar’ın anahtarını vermeye hazırız. Allah hepinizden razı olsun. Bu pazar günü şahsıma ve bütün teşkilata vermiş olduğunuz ilgiden dolayı hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.”Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Siyasetçi 33 3 Aralık 2018 18:42

Toroslarda sevilen bir kişi değil fazla oy alamaz Ender Turhan açık ara götürür

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 616 Oy (%29)

  • HAYIR : 724 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%36)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku