USESAM’DAN, “TÜRKİYE’DE SORUNLAR VE ÇÖZÜMLERİ” KONFERANSI

Gündem 11 Ekim 2021 17:36
Videoyu Aç USESAM’DAN, “TÜRKİYE’DE SORUNLAR VE ÇÖZÜMLERİ” KONFERANSI
A
a
USESAM Araştırma Şirketi, ‘Türkiye’de Sorunlar Çözümleri’ Konferansı düzenledi. USESAM Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Erdoğmuş, konferansa katılanlara teşekkür etti.
USESAM Araştırma Şirketi tarafından düzenlenen ve medya tarafından yoğun ilgiyle takip edilen ‘Türkiye’de Sorunlar Çözümleri’ isimli konferans Ankara Çankırı Caddesi’nde yer alan Turist Otel’de gerçekleştirildi. 
Konferansta konuşmacı ise son zamanların fırtınalar estiren ve adından oldukça bahsettiren ismi Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın’dı. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen konferans ile ilgili açıklama yapan USESAM Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Erdoğmuş, “Halkımızın kendi meselelerine ve bu meselelerin çözümüne ilişkin ilgi göstermesi, katılımcılığı harikuladeydi. Konuşmacı olarak da zaten adından söz ettiren bir lider vardı. Ülkemiz adına olumlu ve verimli bir konferans gerçekleştirdik.” dedi.
Erdoğmuş ayrıca konferansa katılan isim ve grupları da tek tek açıklayarak teşekkür etti. İşte konferansa katılan o isimler:
 -Demokrat Belediyeler Birliği
- Anadolu Sanatçılar Platformu
-  Üniversiteler Platformu
- Eski Bakan ve Milletvekilleri
- Hukukçular Konseyi
- Genç Kadın Siyasetciler Platformu
- Türkiye Siyaset Akademisi
- Siyasi Partilerin Temsilcileri
- Sanayici ve İş Adamları
- Konfederasyon, Federasyon ve STK’lar
- Kanaat ve İnanç Önderleri
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR