USESAM’A BİR ÖDÜL DAHA

Gündem 20 Mayıs 2021 01:28
Videoyu Aç USESAM’A BİR ÖDÜL DAHA
A
a
Türkiye’nin en saygın araştırma şirketlerinden biri olan USESAM, Toplumsal Fikir ve Düşünce Enstitüsü tarafından “Yılın En İyi Araştırmacısı” ödülüne layık görüldü.
USESAM Araştırma Şirketi son zamanlarda yaptıkları anket ve araştırmalarıyla ilgiyi üzerine toplarken, USESAM Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Erdoğmuş’un değerlendirmeleri de dikkatlerden kaçmıyor. Bu nedenlerle Toplumsal Fikir ve Düşünce Enstitüsü, USESAM’a “Yılın En İyi Araştırmacısı” ödülü verdi.
Almış olduğu ödülle ilgili konuşma yapan USESAM Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Erdoğmuş ise şunları söyledi:
“EN TEMEL ÖNCELİĞİMİZ TOPLUMU DOĞRU BİLGİLENDİRMEK”
“Biz işimizi en iyi şekilde yapmaya gayret gösteren bir araştırma şirketiyiz. Toplumu doğru bilgilendirmek ise en temel önceliğimiz ve olmazsa olmazımız. Bu anlayışla son 10 yıldır Türkiye’de yapılan tüm seçimleri doğru tahmin etmenin verdiği mutluluğu yaşıyoruz. Bu başarıda emeği geçen tüm USESAM ailemize ve bizi bu ödüle layık gören değerli dostlara çok teşekkür ediyorum.”
“BAŞARIMIZ, BİZİMLE YOL YÜRÜYENLERE DE KAZANDIRMIŞ OLMAMIZDIR”
Toplumu doğru bilgilendirmenin yanı sıra araştırmalarının kendileriyle yol yürüyenlere kazandırdığını da ifade eden USESAM Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Erdoğmuş, “Bizim başarımız bugüne kadar bizimle çalışmış olan gerek belediye başkan adaylarına gerekse milletvekili aday adaylarına da kazandırmış olmamızdır. Öyle ki bizimle yol yürüyenleri başarıya götürme oranımız yüzde 60’ın üzerindedir. Bu oran müthiş bir orandır. O yüzden USESAM Araştırma Şirketi’nin sloganı, “USESAM ile Çalışmak Kazandırır” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR