USESAM, İŞ DÜNYASINA YENİ EKONOMİK VE SİYASİ GELECEĞİ ANLATTI

Gündem 27 Mayıs 2021 15:58
Videoyu Aç USESAM, İŞ DÜNYASINA YENİ EKONOMİK VE SİYASİ GELECEĞİ ANLATTI
A
a
Türkiye’nin en saygın araştırma şirketlerinden biri olan USESAM Araştırma Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Erdoğmuş, İstanbul’da iki gün boyunca iş dünyasına sunum yaptı.
Başkan Erdoğmuş, İstanbul’da, Türkiye’de faaliyet gösteren yaklaşık yüz büyük holding ve şirkete ekonominin son durumunu, gelecekte etkili olacak iş kollarının neler olacağı, hangi alanda yatırım yapılması gerektiği ve dünyada hangi ülkelerde ne gibi iş fırsatları olup olmadığına dair detaylı bir sunum yaptı.
İKİ GÜNLÜK SUNUMDA ÖNEMLİ KONULAR ANLATILDI
İki günlük sunumun birinci gününde ekonomiyi anlatan USESAM Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Erdoğmuş, ikinci gün ise Türkiye’deki siyasi durum, partilerin son durumu ve daha pek çok siyasi gelişmeyi ve gelecekte Türkiye’de siyaseten ne tür gelişmeler olacağına yönelik çok önemli konularla ilgili anlatıda bulundu. 
YENİ BİR LİDER
Önümüzdeki dönemde ne iktidarın ne de muhalefetin siyaseten varlık göstermeyeceğini ifade eden Erdoğmuş, yeni bir liderin çıkacağını ve bu liderin kim olacağı konusunda iş adamlarına net bilgi verdi. Erdoğmuş ayrıca, bu liderin isminin önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacağını da sözlerine ekledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR