ÜRETİM DEMEK, BEREKET DEMEK

Gündem 13 Temmuz 2021 13:55
Videoyu Aç ÜRETİM DEMEK, BEREKET DEMEK
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, "Emekleriyle toprağa bereket katan köylülerimizin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Milletvekili-PM Üyemiz Ali Mahir Başarır, belediye meclis üyeleri ve ilçe örgütüyle beraber çeşitli köy ziyaretlerinde bulundu. Varal ve yanındakiler sırasıyla Tarsus Tilki Durağı 'nda SAYKÖY-KERİMLER MUHTARLARI ve köy halkı tarafından karşılandı ve ardından Killik Mevkii 'nde Üzüm üreticilerimiz ile bir araya geldi. 
Daha sonra Dedeler- Çiriştepe-Sayköy-Kerimler-Taşçılı-Karadiken-Taşkuyu- Ulaş- Sarıveli-Tepeköy-Sucularlı-Çakırlı-Çavdarlı-Beylice-Topaklı- Yalamık-Meşelik muhtarları ve köy halkı ile biraraya gelen heyet son olarak; Böğrüeğri'nde Böğrüeğri, Boztepe-Pirömerli-Dorak-Tepetaşpınar-Kaklıktaşı- -Belen-Kisecik (Çamlıyayla)-Değirmendere-Kızılkaya-Alanyalı- Ayvagediği (Mersin – Toroslar ) -Parmakkurdu (Mersin Akdeniz) Muhtar ve köy halkı ile buluştu. Köylülerin sorunlarını yerinde tespit ettiklerini belirten CHP Tarsus İlçe Başkanı Varal, "Köy halkı bizler için her zaman en kıymetliler olmuştur. Çünkü tarım ve üretim olmazsa bir ülke kalkınamaz. Köylülerimi olmazsa üretim yapılamaz. Ekim dikim işlerini yaparak üretim sağlayan yurttaşlarımızın sorunlarını yerinde tespit etmek için onlarla buluşmaya devam edeceğiz. Köylünün milletin efendisi olduğunu hiçbir zaman unutmayacağız ve onlar için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR