Tüzün’den Zabıta Haftası mesajı

Ak Parti 6 Eylül 2019 09:35
Videoyu Aç Tüzün’den Zabıta Haftası mesajı
A
a

Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, her yıl 1- 7 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen zabıta haftasına ilişkin bir kutlama mesajı yayınladı. Tüzün, Zabıta Haftası ile ilgili olarak şunları söyledi

Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, her yıl 1- 7 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen zabıta haftasına ilişkin bir kutlama mesajı yayınladı.
 

Tüzün, Zabıta Haftası ile ilgili olarak şunları söyledi; 
 

“Türk- İslam devlet teşkilatlarında önemli bir yeri olan zabıta teşkilatı kuruldukları zamandan itibaren şehirde sağlık, esenlik ve güvenliğin garantisi olmuşlardır. Şehir hayatında düzeninin sağlanabilmesi için ölçüm ve tartım, güvenlik ve asayiş, denetim ve kontrol mekanizmalarından taviz verilmemesi gerekmektedir. 
 

Şehir hayatında düzenin sağlanması için gerekli tüm bu görevler ise Zabıta teşkilatı tarafından yürütülmektedir. Bu geniş görev tanımı ve mevcut imkânlarla; zabıtalarımız bundan sonra da görevini en iyi şekilde yerine getirecektir. 

Zabıtalarımızın bu üstün gayretlerinden dolayı kendilerine minnet duygularımızı tüm Mersinli hemşehrilerimiz adına sunuyor ve onların nezdinde tüm zabıtaların Zabıta Haftasını kutluyorum.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR