Ak Parti

Tüzün’den Zabıta Haftası mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, her yıl 1- 7 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen zabıta haftasına ilişkin bir kutlama mesajı yayınladı. Tüzün, Zabıta Haftası ile ilgili olarak şunları söyledi

Tüzün’den Zabıta Haftası mesajı

6 Eylül 2019 09:35
-A

+A

Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, her yıl 1- 7 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen zabıta haftasına ilişkin bir kutlama mesajı yayınladı.
 

Tüzün, Zabıta Haftası ile ilgili olarak şunları söyledi; 
 

“Türk- İslam devlet teşkilatlarında önemli bir yeri olan zabıta teşkilatı kuruldukları zamandan itibaren şehirde sağlık, esenlik ve güvenliğin garantisi olmuşlardır. Şehir hayatında düzeninin sağlanabilmesi için ölçüm ve tartım, güvenlik ve asayiş, denetim ve kontrol mekanizmalarından taviz verilmemesi gerekmektedir. 
 

Şehir hayatında düzenin sağlanması için gerekli tüm bu görevler ise Zabıta teşkilatı tarafından yürütülmektedir. Bu geniş görev tanımı ve mevcut imkânlarla; zabıtalarımız bundan sonra da görevini en iyi şekilde yerine getirecektir. 

Zabıtalarımızın bu üstün gayretlerinden dolayı kendilerine minnet duygularımızı tüm Mersinli hemşehrilerimiz adına sunuyor ve onların nezdinde tüm zabıtaların Zabıta Haftasını kutluyorum.”

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku