Mersin

TÜZÜN’DEN ÜÇ AYLAR MESAJI

Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, üç aylar nedeniyle bir mesaj yayınladı.

TÜZÜN’DEN ÜÇ AYLAR MESAJI

25 Şubat 2020 11:46
-A

+A

Mesajında Regaip Kandil’inin, faziletli ve bereketli bir zaman diliminin ilk müjdecisi olduğunu vurgulayan Tüzün, millet olarak Regaip Kandili ile çok müstesna günlere ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Manevi duyguların yoğunlaştığı mübarek üç ayların başlangıcı ve müjdeleyicisi olan Regaib Kandilinin, sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını dileyen Tüzün:

“Üç ayların başlangıcı Regaip Kandili, huzur ve bereket iklimi olan mübarek Ramazan ayının da müjdecisidir.

Recep ayı ile başlayıp, Şaban ayı ile devam eden ve Ramazan ayı ile son bulan rahmet ve bereket iklimi üç aylara girdik.

Regaip Kandilini ifa ettiğimiz gecede bolluk, bereket, iyilik ve sevgi kalplere dolmaktadır. İnsanların birbirine karşı daha hoşgörülü ve saygılı davrandığı bu ayların toplumumuzda var olan iç huzur ve kardeşliği daha da pekiştireceği kanaatindeyim.

Bu kutlu gün ve gecelerin insanlığın kurtuluşuna sebep olmasını Yüce Mevlâ’dan diliyor, hemşerilerimizin ve tüm İslam Âlemi’nin üç aylarını ve Regaip Kandilini tebrik ediyorum”
Anahtar Kelimeler : TÜZÜN’DEN ÜÇ AYLAR MESAJI,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku