Tüzün’den Ramazan Bayramı Mesajı

Ak Parti 21 Mayıs 2020 21:23
Videoyu Aç Tüzün’den Ramazan Bayramı Mesajı
A
a

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün

Tüzün, “Yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularıyla geçirdiğimiz rahmet ve bereket ayı Ramazan’ı uğurlamanın hüznü ve bu mübarek ayın sonunda bayrama kavuşmanın huzur, mutluluk ve sevincini yaşıyoruz. Toplumsal yaşamımızda önemli yeri olan bayramlarımız, insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Birlik ve dayanışmanın arttığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Ramazan Bayramı'nın ülkemize, barış, huzur, güven ve sağlıklı günler getirmesini diliyorum” dedi.

“Aile büyüklerimize, akrabalarımıza, eş, dost ve komşularımıza ziyaretlerimizi aksatmadan yaptığımız bayramlar bu süreçte bizler için biraz daha farklı olacak, onları görememenin üzüntüsünü yaşayacağız” diyen Tüzün şunları kaydetti:

“ Ancak unutulmamalıdır ki Koranavirüs salgını geçmiş ve bitmiş değildir. Bu bayram hepimizin sağlığı ve daha nice bayramlar yaşamak için ‘Sokağa Çıkma Yasağı’na uymamız gereken bir bayramdır. Sevginin, saygının, barış ve kardeşliğin yüreklerdeki coşkusunun bir kat daha arttığı bayram sevincini telefonlarımızla, online görüşmelerle gerçekleştirebilir, salgın sürecinin daha çabuk atlatılması için gayret gösterebiliriz. Pandemi sürecinde başarılı oluyorsak bu sizlerin sayesindedir. Bu duygu ve düşüncelerle değerli Hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyor, en kısa sürede sağlıklı günlere kavuşmamızı temenni ediyorum.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR