Tüzün’den Kurban Bayramı mesajı

Ak Parti 29 Temmuz 2020 13:25
Videoyu Aç Tüzün’den Kurban Bayramı mesajı
A
a

Tüzün’den Kurban Bayramı mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediyesi Başkan Yardımcısı-Meclis Üyesi Hasan Tüzün, kurban bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

Tüzün, içerisinde pek çok güzelliği barındıran bayramların asırlardır bizleri birbirimize bağlayan manevi değerlerimizden biri olduğunu ifade ederek, bayramın tüm dünya için huzur ve barış getirmesini diledi.

YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DUYGULARINI PEKİŞTİRİYOR

Dargınlıkların ve kırgınlıkların bir kenara bırakıldığı, manevi iklimiyle bizleri birbirimize daha da yakınlaştıran, ortak bir ruhla kaynaştıran bayramların, adeta geçmişten geleceğe bir köprü niteliği taşıdığını ifade eden Tüzün, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Toplum olarak yaşadığımız müstesna günlerden biri olan mübarek Kurban Bayramı’na bir kez daha kavuşmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz. İhtiyaç sahiplerinin daha fazla hatırlandığı bu özel günler, kuşkusuz ki aziz milletimizin yardımlaşma ve dayanışma duygularını da yoğun olarak yaşamasına vesile olmaktadır. Salgın sürecinde geçireceğimiz bu bayramda da vatandaşlarımızın dikkatli olması gerekmektedir. Şidiye kadar uyguladıkları önlemlere devam etmelidirler. Maddi ve manevi zenginliklerimizi paylaşarak çoğalttığımız, bizi asırlardır olduğu gibi birbirimize sıkıca bağlayan, aşımızı, ekmeğimizi, dostluk ve kardeşliğimizi paylaştığımız nice bayramlara ulaşmak dileğiyle, başta milletimizin olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayramın hayırlara vesile olmasını diliyorum.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR