Ak Parti

TÜZÜN’DEN İLÇE BAŞKANLARINA HAYIRLI OLSUN MESAJI

Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, Toroslar İlçe Başkanlığına atanan Bekir Topçu, Silifke İlçe Başkanlığına atanan Av. Mehmet Emin Kurt, Mezitli İlçe Başkanlığına atanan Zafer Uslu Akdeniz İlçe Başkanlığına atanan Emin Genç, Çamlıyayla İlçe Başkanlığına atanan Durmuş Karaataş ve Erdemli İlçe Başkanlığına atanan Serdal Kaya için bir mesaj yayınladı.

TÜZÜN’DEN İLÇE BAŞKANLARINA HAYIRLI OLSUN MESAJI

19 Şubat 2020 14:54
-A

+A

Topçu, Kurt, Uslu, Genç, Karaataş ve Kaya’ya hayırlı olsun dileklerini ileten Tüzün, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:
 
“Toroslar ilçe Başkanlığına atanan Bekir Topçu, Silifke İlçe Başkanlığına atanan Av. Mehmet Emin Kurt, Mezitli İlçe başkanlığına atanan Zafer Uslu, Akdeniz İlçe Başkanlığına atanan Emin Genç, Çamlıyayla İlçe Başkanlığına atanan Durmuş Karaataş ve Erdemli İlçe Başkanlığına atanan Serdal Kaya  başkanlarımı tebrik ederim. 
 
Atanan tüm başkanlarımıza hayırlı görevler diler, Mezitli, Silifke, Erdemli, Akdeniz, Çamlıyayla ve Toroslar ilçemize hayırlı olmasını temenni ederim. 
 
Allah yar ve yardımcıları olsun.”
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku