Mersin

Tüzün’den 19 Mayıs mesajı

AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hasan Tüzün, 1919’da başlayan kurtuluş mücadelesinin bugün dünyanın en güçlü ekonomileri arasına girme yarışı olarak devam ettiğini söyledi.

Tüzün’den 19 Mayıs mesajı

16 Mayıs 2019 15:25
-A

+A

AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hasan Tüzün, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
 
19 Mayıs'ın Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı, yok edilmek istenen bir milletin küllerinden yeniden doğduğu tarih olduğunu dile getiren Tüzün, "19 Mayıs 1919’da başlayan kurtuluş mücadelesi bugün dünyanın en güçlü ekonomileri arasına girme yarışı olarak devam ediyor. Bu yarışta güçlü olabilmenin yolu donanımlı gençlerimizle mümkün olacak. 
 
Bugün bizlere düşen görev, Avrupa’nın en genç nüfuslu ülkesi olarak milli ve manevi değerlerine bağlı gençler yetiştirerek büyük ülkemizi medeniyetin beşiği haline getirmektir. Bu vesile ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, vatanın bağımsızlığı için yaşamlarını ortaya koyan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum” dedi.
Anahtar Kelimeler : Tüzün’den 19 Mayıs mesajı,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku