Ak Parti

TÜZÜN, GAFFAR OKKAN’I ANDI

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, 24 Ocak 2001 tarihinde hain bir suikast sonucunda yaşamını yitiren Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ ı anma mesajı yayınladı.

TÜZÜN, GAFFAR OKKAN’I ANDI

25 Ocak 2020 09:08
-A

+A

Tüzün, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:
 
“Şehit Diyarbakır Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan, başarılı ve adaletli meslek yaşamıyla örnek olan ülkemizin yetiştirdiği önemli bir değerdi. 
 
Ülkemizin güvenliğini tehdit eden terör örgütlerine karşı başarılı operasyonlar yürüten Gaffar Okkan, korkusuzca görevini ifa etmiş, Diyarbakır’da huzur ve güven ortamını sağlamıştır. 
 
Öyle ki Diyarbakır halkının Gaffar babası, Hendeğimizin gururu olmuştur. Karanlık güçlerin ülkemizin bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik her türlü eylemleri sonuçsuz kalacaktır. 
 
Bu duygu ve düşüncelerle; 19 yıl önce bugün; vatan, millet sevdasıyla yürüttüğü görevinde hain bir saldırı sonucu şehit düşen Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan’ ı ve kahraman silah arkadaşlarını rahmet ve saygıyla anıyorum”
Anahtar Kelimeler : TÜZÜN, GAFFAR OKKAN’I ANDI,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku