CHP

TÜM TAKIM ARKADAŞLARIMLA YANINDA OLACAĞIZ

UEFA’nın yetenekli hakem programını başarıyla tamamlayan ilk Türk futbol hakemi olan FIFA kokartlı hakem Selçuk Dereli, CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer’in kazanması için elinden gelen tüm gayreti göstereceğini söyledi.

TÜM TAKIM ARKADAŞLARIMLA YANINDA OLACAĞIZ

9 Ocak 2019 16:47
-A

+A

 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, bugün Mersin’de ilk mitingini yaptı. CHP’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer’i karşılamak amacıyla “Bahara ilk adım” sloganıyla düzenlenen etkinliğe CHP’nin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayları da katıldı. Karşılama programına katılanlardan biri de Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Selçuk Dereli idi.
 
ELİMİZDEKİ İMKANLARLA DESTEK VERECEĞİZ
UEFA’nın yetenekli hakem programını başarıyla tamamlayan ilk Türk futbol hakemi olan FIFA kokartlı hakem Selçuk Dereli, karşılama törenine ilişkin gözlemlerini paylaştı.
Adaylarının yanında olduklarını ifade eden Dereli, Vahap Seçer’in Büyükşehir Belediye Başkanı olabilmesi için elinden gelen her türlü çabayı göstereceğini belirterek, “Vahap Seçer’in yanında olacağız. Başarılı olabilmesi, Mersin’in kazanması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Gördüğüm kadarıyla, kadın ve gençlik sorunları ile kentin tüm sorunlarına hakim. Onunla ilgili de çok ciddi mesajlar verdi. Bu kentin işsizlik, trafik sorunu olduğuna işaret etti. Genel çerçevede değerlendirmelerde bulundu. Biz de oradaydık. Tüm takım arkadaşlarımla yanında olacağız. Elimizdeki imkanlarla destek vereceğiz” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku