Toroslar’ın Kanalizasyon Sorunu Çözülüyor

Mersin 29 Haziran 2020 18:58
Videoyu Aç Toroslar’ın Kanalizasyon Sorunu Çözülüyor
A
a

Toroslar’ın Kanalizasyon Sorunu Çözülüyor

Toroslar’ın Kanalizasyon Sorunu Çözülüyor.!

Mersin Büyükşehir Belediyesi MESKİ Baş Danışmanı Ertan Liman’ın katılımı ile Toroslar ilçesinin temel problemlerinden biri olan kanalizasyon sorununa dair bir toplantı düzenlendi. Toplantıya CHP Toroslar ilçe Başkanı Burhanettin Erdoğan ve pek çok ilçe yöneticisi ile bitlikte pek çok mahallenin muhtarı da katılım sağladı. Bölgenin temel problemi olan kanalizasyon sorunun 2021 yılında çözüme kavuşturulacağı bilgisi de paylaşıldı.

Düğdüören Mahallesi’nde gerçekleştirilen toplantıya; “CHP Toroslar İlçe Başkanı Burhanettin Erdoğan, CHP Toroslar Kadın Kolları Başkanı Fatma Özbay, CHP Toroslar İlçe Yöneticileri; Ahmet Uz, İlkay Gökalp, Mustafa Erkan, Ruhi Baran, Hilmi Kaya, Cuma Ali Akbaş Toroslar Belediyesi CHP Meclis Üyeleri; Yusuf Karakoyun, Hasan Özalp Önal, Bölge muhtarları; Çopurlu Mahalle Muhtarı Canan Mor, Düğdüören Mahalle Muhtarı Cuma Ali Akbaş Resul Mahalle Muhtarı Selçuk  Karak” isimleri katılım sağladı.

Düğdüören Mahallesi’nde gerçekleştirilen toplantı açık alanda gerçekleştirilirken sosyal mesafe ve maske kullanımı kurallarına dikkat edildi
Düğdüören Mahallesi’nde yapılan toplantıda bölgenin temel problemi olan kanalizasyon sorunu konuşulurken MESKİ Baş Danışmanı Ertan Liman tarafından; Bölgeye yapılması planlanan modern yöntemlerle kanalizasyon paket programı ile 2021 yılında sorunun çözüme kavuşacağı müjdesi verildi. 

Ayrıca bölgeye yapılan tesisin, atık suları arıtarak çevreye zarar vermeyecek nitelikte içme suyu olarak doğaya tekrar bırakılacağı bilgisi de paylaşıldı.
Toplantı’nın Ardından CHP Toroslar ilçe Başkanı Burhanettin Erdoğan tarafından; Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Vahap Seçer’e Ertan Liman’a ve CHP Meclis üyelerine Toroslar halkı ve CHP adına teşekkür edildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR