Topçu: “Mübarek Ramazan Ayını Kutluyorum”

Mersin 12 Nisan 2021 18:16
Videoyu Aç Topçu: “Mübarek Ramazan Ayını Kutluyorum”
A
a
Gelecek Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Mustafa Barış Topçu, Ramazan ayı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Gelecek Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Topçu mesajında: “Yüce Allah’ın inayetiyle bir Ramazan Ayına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İslam âleminin heyecanla beklediği bolluk, bereket, rahmet ve mağfiret ayı olarak bilinen 11 ayın sultanı Ramazan ayına girildiğini hatırlatarak, Ramazan ayı manevi duyguların en üst düzeye ulaştığı ve insanlar arasında kardeşliği pekiştiren, dargınlıkların unutulduğu, küskünlüklerin sona erdiği günlerdir.
Ramazan ayı sahuruyla, iftarıyla, teravihiyle Müslümanlar için mübarek ve bereketli bir aydır. Ramazan ayı Müslümanlar için başı rahmet, ortası mağfiret sonu ise cehennemden kurtuluş ayıdır. Bütün Müslümanların derdi, kederi bir kenara bırakarak imanla, şuurla, Ramazan ayını huşu içerisinde idrak etmeleri gerekir.
Rahmet ve merhamet ayı olan Ramazan’ın İslam âlemine sağlık, barış, huzur, kardeşlik ve bereket getirmesini diliyorum. Milletimizin ve bütün Müslümanların Mübarek Ramazan ayını kutluyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR