TDP SAKARYA İL BAŞKANI FAHRİ YILDIZ, 23 NİSAN’I KUTLADI

Gündem 23 Nisan 2021 14:20
Videoyu Aç TDP SAKARYA İL BAŞKANI FAHRİ YILDIZ, 23 NİSAN’I KUTLADI
A
a
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için bir kutlama mesajı yayımlayan Türkiye Değişim Partisi Sakarya İl Başkanı Fahri Yıldız:
“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bir ulusun çektiği tüm zorluklardan sonra yeniden umut ve heyecanla dolduğu tarihin kutlamasıdır. 23 Nisan’ın Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilmesinin temelinde de bu umut dolu günün tüm gelecek nesillere yeniden umut vermesi ve milletinin nasıl bir sınavdan geçtiğine tanık olmasını sağlamaktır. 
 Tarihine tanıklık etmiş ve geleceği için umutla dolmuş her çocuğumuz, Türkiye’nin yarınlarında başrolde yer alacak ve ülkesinin aydınlık, refah dolu yarınlara yürümesini sağlayacaktır. Bu bilincin çocuklara aktarılmasında eğitimde ve kültürel çalışmalarda büyük adımlar atmalıyız. Onların kalplerine dokunarak, Türkiye’nin nasıl zorlu bir sürecin ardından bugünlere geldiğini öğretmeliyiz.
  Bu düşüncelerle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu güzel günü çocuklarımıza armağan eden, vatan yolunda canını, malını, evladını, en değerlisini vermiş bütün kahramanlarımıza teşekkür eder ve onların aziz hatıralarını minnetle yad ederim.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR