TDP Mersin İl Başkanı Doğan'dan Miraç Gecesi Kutlaması

Gündem 10 Mart 2021 14:01
Videoyu Aç TDP Mersin İl Başkanı Doğan'dan Miraç Gecesi Kutlaması
A
a
Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan, Peygamber Efendimizin Allah'ın huzuruna yükseldiği gece olarak bilinen Miraç Gecesi'nin hayırlara vesile olmasını diledi.  

Miraç Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınlayan ve bu kutlu geceyi ibadet yaparak ve dua ederek geçirmek gerektiğini vurgulayan Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Miraç, bütün insanlığın kurtuluşu için gönderilen Sevgili Peygamberimizin yaptığı mukaddes ve manevi yolculuktur. Yüce Allah’ın bir lütfu olan ve içinde birçok hikmeti barındıran Miraç, manevi dünyamızı aydınlatıyor, birliğimizi, dirliğimizi, huzur ve sıhhatimizi arttırıyor. Bu kutlu geceyi ibadet yaparak ve insanlığın kurtuluşu ve selameti için dua ederek değerlendirmeliyiz. 

Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin ve tüm İslam âleminin Miraç Gecesini kutluyorum. Bu mübarek gecenin, İslam dünyasının ve tüm insanlığın içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtuluşuna ve hidayetine vesile olmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyorum."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR