TDP Mersin İl Başkanı Doğan “Sağlık Çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını Kutlarım”

Mersin 13 Mart 2021 14:00
Videoyu Aç TDP Mersin İl Başkanı Doğan “Sağlık Çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını Kutlarım”
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. TDP Mersin İl Başkanı Doğan mesajında: “Bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden biri, sağlık hizmetlerinde ulaştığı noktadır. Sağlık hizmetlerinin kaliteli bir şekilde vatandaşlara ulaştırılmasında en büyük görev ise hekimlerimize düşmektedir. 
 
Özellikle pandemi sürecini yaşadığımız bu günlerde ülkemizin dört bir yanında fedakârca çalışan sağlık personelimizin her türlü bilgi ve araç donanıma sahip, gelişmeleri takip eden, insanlara saygılı bir tutum sergilemesi son derece önemlidir. Bunun yanı sıra sağlık sistemimizin vazgeçilmez parçası olan doktorlarımız ve sağlık personelimizin çalışma şartlarının iyileştirilmesi, onlara daha rahat çalışabilecekleri ortamların sağlanması da büyük önem arz etmektedir. Ülkemiz şartları nedeniyle hekimlerimiz, bazı zorluklar altında çalışmalarına rağmen böyle kutsal bir mesleği yerine getirmek, halkımıza sağlıklı ve uzun bir yaşam sağlamak için büyük çaba göstermektedirler. 

Bu duygu ve düşüncelerle sağlıklı toplum olabilme yolunda vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanabilmeleri adına gece-gündüz demeden var gücüyle çalışan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR