TDP MERSİN’DE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Mersin 20 Aralık 2020 14:54
Videoyu Aç TDP MERSİN’DE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
A
a
 Türkiye Değişim Partisi (TDP) Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan, yazılı bir açıklama yaparak partisi hakkında Mersin’deki çalışmaları hakkında detaylı bilgi verdi.
 Dönemin Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül önderliğinde kurulan TDP, teşkilatlanma çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Mersin’de de çalışmalar yürüten partinin, Mersin İl Başkanlığı, Ferruh Doğan’a emanet edildi. Başkan Doğan yazılı bir açıklama yaparak Mersin’deki teşkilatlanma çalışmalarının devam ettiğini dile getirdi.
“ÇARPIKLIĞIN, ZİYANIN, GÖSTERİŞİN, RANTIN SON BULMASI ADINA MÜCADELE EDECEĞİZ”
 Türkiye’nin içerisinde bulunduğu ortamı göstererek, değişim sinyalleri veren Başkan Doğan, “Türkiye Cumhuriyeti, içerisinde bulunduğu dönemde büyük zorluklarla mücadele etmektedir. Esnafı, çiftçisi, işletmecisi, memuru, öğrencisi eksik yönetimin doğurduğu sorunlarla karşı karşıyadır. Planlanmadan günü kurtarmak ve ‘Bir şeyler yapıyoruz’ demek adına yürürlüğe koyulan uygulamalar yüzünden hak ettiği refaha bir türlü kavuşamadı. Ancak ‘değişim’ diyerek başlattığımız hareketle, Türkiye’de bolluk olacak, varlık olacak ve bereket olacak…  Bizler, Türkiye Değişim Partisi olarak baş koyduğumuz bu kutlu davada çarpıklığın, ziyanın, gösterişin, rantın son bulması adına, milletimize ve vatanımıza hak yolun, Hakkın yolunda bir siyaset sunacak ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda bir çalışma anlayışıyla mücadele edeceğiz. Türkiye’miz bu ‘Değişim Hareketi’nin etkisiyle aydınlığa ve refaha erecektir. Bu kapsamda Kurucu Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül ile çıktığımız yolda, Mersin’imizde teşkilatlanma ve kurumsallaşma çalışmalarımıza son sürat devam etmekteyiz. Mersinli hemşehrilerimzin tüm sorunlarına birlikte çözüm bulacağız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR