TDP Gn. Bşk. Yrd. Akgün: Bugün gençlerimizle Atatürk’ü anma günüdür

Gündem 17 Mayıs 2021 18:50
Videoyu Aç TDP Gn. Bşk. Yrd. Akgün: Bugün gençlerimizle Atatürk’ü anma günüdür
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı. 
Mesajında Türkiye Değişim Partisi’nin Atatürk İlke ve İnkılaplarına gönülden bağlı, çağdaş, aydınlık ve ilerici bir gençlik hedefinde olduğunu vurgulayan TDP Genel Başkan Yardımcısı Akgün şunları söyledi:
“Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk gençlere güveniyordu. Nitekim Cumhuriyeti de gençlere emanet etmiştir. Sayın Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül’le birlikte Türkiye Değişim Partisi’nde bulunmamızın amacı da tam olarak bu gençliğimizi cumhuriyet değerleriyle iç içe bir şekilde hak ettikleri aydınlık bir geleceğe kavuşturmaktır. 19 Mayıs sadece bir ‘gençlik ve spor bayramı’ değil aynı zamanda ‘Atatürk’ü Anma’ günüdür. Bugün hem gençlerimize Atatürk’ü yeniden anlatmak hem de onlara Atatürk’ün öngördüğü çağdaş bir ülke yaratmanın yollarını aramak durumundayız. Her ne kadar bugün geldiğimiz noktada iktidara sahip olanlar her vesileyle Atatürk’ü unutturma ve gençliği umutsuzluğa mahkum etme talihsizliğinde olsalar da, biz Türkiye Değişim Partisi olarak her zaman ve zeminde Cumhuriyetçi gençliğimiz ile ve çoğu gençlerden oluşan parti kadrolarımızla Atatürkçü bir Türkiye yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu vesileyle Atatürk’ün Samsun’a çıkarak milli mücadeleyi başlattığı bu önemli günün yıldönümünde bütün milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR