TDP Genel Sekreter Yardımcısı Gizem Bilgin: “14 Mart Tıp Bayramı’nı Tebrik Ediyorum”

Gündem 13 Mart 2021 14:37
Videoyu Aç TDP Genel Sekreter Yardımcısı Gizem Bilgin: “14 Mart Tıp Bayramı’nı Tebrik Ediyorum”
A
a
Türkiye Değişim Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Gizem Bilgin, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.  TDP Genel Sekreter Yardımcısı Gizem Bilgin mesajında: “İnsanlığın varoluşuyla birlikte ortaya çıkan hekimlik mesleği, önemini hiçbir dönemde kaybetmemiş ve toplumunda kutsal bir meslek olarak kabul görmüştür. Günümüzde ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden biri sağlık hizmetlerindeki ulaştığı başarı oranıdır.
İnsan hayatı ve sağlığı için verdikleri fedakâr hizmetleri, mesai kavramı gözetmeden gece gündüz görev yapan ve büyük bir özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımızın, 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik ediyorum. Bizler kimi zaman canımızı, kimi zaman sevdiklerimizi en aciz ve çaresiz kaldığımız anlarda onlara emanet ediyor ve şifa bulmayı bekliyoruz. Böylesine önemli bir görevi yerine getiren sağlık çalışanlarına yılın bir günü değil her günü saygı duymalıyız. Her mesleğin kendine göre zorluğu vardır ve her meslek kendince bir önemi hak eder. İnsan sağlığı her şeyin üzerindedir bizler için. Bu sebeple insanların huzurlu ve sağlıklı yaşaması için emek harcayan bir mesleğin çalışanlarının da bu saygı ve hürmeti tam anlamıyla hak ettiklerine inanıyorum.
Koronavirüs sürecinin kahramanları, ülkemizin dört bir köşesinde, insan hayatını her türlü menfaatin üzerinde tutarak fedakârca hizmet veren, günün 24 saati kesintisiz verilen sağlık hizmetlerinde emeği, katkısı olan sağlık çalışanlarına başarılar diliyorum. 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik ediyorum “dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR