TDP Adana İl Başkanı Malgaf: "Bayrama Ulaşmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz"

Gündem 12 Mayıs 2021 22:27
Videoyu Aç TDP Adana İl Başkanı Malgaf: "Bayrama Ulaşmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz"
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. TDP Adana İl Başkanı Malgaf mesajında: "Manevi huzurla idrak ettiğimiz rahmet ve mağfiret ayı Ramazan’ı geride bırakarak bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
 
Bayramlar; dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu; birlik,  beraberlik ve kardeşliğimizin daha da arttığı; sevgi, saygı, paylaşma ve dayanışmanın hâkim olduğu mübarek günlerdir.
 
Bu sene de dünyanın mücadele ettiği bir sorun olan Covid-19 salgını nedeniyle bayram günlerinde daha dikkatli olmalıyız. Hem kendimizi hem de sevdiklerimizi korumak için salgına karşı duyarlı davranmalıyız. Bayramı da sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evlerimizde geçireceğiz. İleriki yıllarda bayram sofralarımızda beraber olabilmek için salgının yayılmasına hep birlikte engel olmalı, kendimiz ve sevdiklerimiz için bayram günlerinin hüzne dönüşmesine izin vermemeliyiz.
 
Bu duygu ve düşüncelerle Adanalı hemşehrilerimin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor; Ramazan Bayramı’nın başta aziz milletimiz ve İslam âlemi olmak üzere tüm insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR