TDP ADANA’DA SARIGÜL HEYECANI BAŞKAN MALGAF: HEYECANLIYIZ, HAZIRIZ

Siyaset 23 Aralık 2020 14:13
Videoyu Aç TDP ADANA’DA SARIGÜL HEYECANI BAŞKAN MALGAF: HEYECANLIYIZ, HAZIRIZ
A
a
Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül startı Adana’da veriyor. TDP Adana İl Başkanı Hakan Malgaf ve ekibi Sarıgül’ü karşılayacakları için oldukça heyecanlılar.
“Çare Sarıgül” sloganı, Türkiye Değişim Partisi ile vücut bulduktan sonra ilk il binası açılışını da Adana’da gerçekleştiriyor. Ziyareti duyuran Sarıgül, Adana’ya mesajını ise TDP İl Başkanı Hakan Malgaf’a övgü dolu şu sözlerle verdi:
SARIGÜL: “ÖYLE BİR İL BAŞKANIMIZ VAR Kİ…”
“Adana’da Hakan Malgaf gibi öyle bir il başkanımız var ki aslan parçası, yiğit. Tam bir kardeş, tam bir evlat. İlimizi hazırladı ben de perşembe günü saat 13’de Adana’da olacağım. Sosyal mesafeye uyacağız. Adana’daki tüm yurttaşlarıma ricam, lütfen kimse havaalanına gelmesin. İnternetten takip etsinler.”
“HEYECANLIYIZ, HAZIRIZ”
Sarıgül’ün ziyaretine ve ilk il binası açılışına ilişkin TDP Adana İl Başkanı Hakan Malgaf da bir açıklama yaptı. Övgü dolu sözler için oldukça mutlu olduklarını söyleyen Malgaf, “Heyecanlıyız, hazırız. Sayın Genel Başkanımızı bekliyoruz. Pandemi koşullarına uyarak il binamızı açacağız. Sosyal mesafe ve maske kurallarına riayet edeceğiz. Katılım ise 40 kişiyle sınırlı. İnşallah pandemi sürecini atlattıktan sonra daha güzel günlerde büyük kalabalıklarla Adana ilimizde coşkuyla bir araya gelmeyi diliyoruz” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR