Ak Parti

Talat Dinçer’e tam destek!

Mersin’de her zaman esnafın yanında olan ve ekonomi kararlarında hükümete tam destek veren ESOB Başkanı Talat Dinçer’in adı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için konuşulurken, AK Parti çevrelerinden de tam destek aldığı öğrenildi.

Talat Dinçer’e tam destek!

16 Ekim 2018 17:58
-A

+A

 
  
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Talat Dinçer’in AK Parti’nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacağı haberleri kulisleri hareketlendirdi.
Mersin’de tüm esnaf odalarının bağlı olduğu birliğin başındaki isim Talat Dinçer, esnaf ve sanatkarın yanı sıra kentin sorunlarına da hakim bir isim.
 
ÖNEMLİ BİR ÖRNEK VAR!
Kentin tüm esnaf ve sanatkarını yakından tanıyan her birinin sorunlarını bilen, üzüntülerinde, mutluluklarında her daim yanlarında olan Talat Dinçer, belediye başkanı olması halinde başarılı olabilecek bir isim. Zira Mersin’de bunun bir örneği var; Hacı Özkan.
AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan da esnafın içinden çıkan bir siyasetçi. Meclise gittikten sonra içinden geldiği camiayı hiç unutmadı. Her zaman esnaf ve sanatkara verdiği destekle gündeme geldi. Mersin’deki bu olumlu örnek Talat Dinçer’in aday olma olasılığını da güçlendiriyor.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 610 Oy (%29)

  • HAYIR : 716 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 763 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku