Tahiroğlu “ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİN YARDIMA DEĞİL SEVGİYE İHTİYAÇLARI OLDUĞUNU UNUTMAYALIM”

CHP 2 Aralık 2020 22:22
Videoyu Aç Tahiroğlu “ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİN YARDIMA DEĞİL SEVGİYE İHTİYAÇLARI OLDUĞUNU UNUTMAYALIM”
A
a
CHP Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü”nü kutladı.
 
“Engelli vatandaşların sorunlarına çözüm üretmek ve tüm hizmetlerden eşit bir biçimde yararlanmalarını sağlamak, ekonomik, sosyal ve siyasal hayata katılmalarının yollarını açabilmek, çağdaş devlet olmanın en önemli göstergelerinden biridir” diyen başkan Tahiroğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“ Tüm siyasi partiler, yerel yönetimler, sivil toplum örgütleri, kamu kurum ve kuruluşları, kısacası bütün vatandaşlar yürütülen çalışmalara gereken desteği vermelidir. Bu konuda yapılacak çalışmalar, insanımıza ve toplumumuza gösterdiğimiz saygının anlamlı bir ifadesi olacaktır. Engelli olduğu için hiç kimse toplumdan dışlanmamalı, aksine engelinden dolayı hiçbir imkândan yoksun kalmamasına özen gösterilmelidir. Onların yardıma değil sevgiye ihtiyaçları olduğunu düşünerekten, onlara sevgiyle kucak açılıp şefkat gösterilmelidir.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle, bütün olumsuzluklara rağmen zor şartlar altında hayata sıkı sıkıya sarılan tüm engelli vatandaşlarımızın gününü kutlar, geleceğe daha umutla bakabilecekleri huzurlu ve mutlu bir yaşam dilerim.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR