CHP

SÜLEYMAN DALKILIÇ'TAN HAMİT İZOL'A ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Toroslar Belediye Başkan Adayı Süleyman Dalkılıç, Yeni Güney Gazetesi Sahibi Hamit İzol'u ziyaret etti.

SÜLEYMAN DALKILIÇ'TAN HAMİT İZOL'A ZİYARET

14 Mart 2019 13:39
-A

+A

İzol tarafından oldukça samimi karşılanan Dalkılıç, basına emek ve gönül vermiş olan tüm gazetecilerin hakkını sonuna kadar savunacağını belirtti.
 
Belediye Başkanı olduktan sonra yapacağı projeleri Hamit İzol ile paylaşan Dalkılıç;
 
'Öncelikli olarak basınla her daim birlikte hareket edeceğimi belirtmek isterim. Basının ve basın çalışanlarının bendeki yeri oldukça farklıdır.
 
Doğruları yazan, savunan herkesle sonuna kadar yan yana olacak ve beraber çalışacağım. Bunun dışında Toroslar'da yapılacak bir çok projemiz var. 
 
En önemlisi; taziye evleri, gençler için  yapılacak spor tesisleri ve kadınlarımıza sunacağımız istihdamdır. Gelişmiş, kalkınmış, yemyeşil, tertemiz bir Toroslar inşa edeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak, 30 yıldır kazanamadığımız Toroslar Belediyesi'ni kazanacak ve kaldığımız yerden devam edeceğiz. Martın Sonu Bahar olacak.' dedi.
 
Hamit İzol nazik ziyaretinden ötürü Dalkılıç'a teşekkür ederken, Dalkılıç'ta misafirperverliğinden dolayı İzol'a teşekkür etti.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku