Süleyman Dalkılıç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı

Mersin 27 Ekim 2020 12:34
Videoyu Aç Süleyman Dalkılıç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı
A
a

İş İnsanı Süleyman Dalkılıç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı

İş İnsanı Süleyman Dalkılıç,
"CUMHURİYET,EŞİTLİĞİN VE ÖZGÜRLÜĞÜN GÜVENCESI MILLETIMIZIN TARİH SAHNESİNDE YENİDEN DİRİLİŞİNİN ADIDIR"
Dalkılıç,"Türk milletinin birlik ve beraberlik içinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde yürüttüğü bağımsızlık mücadelesinin en büyük zaferi olan Cumhuriyetimizin 97.yılını kutluyoruz” dedi.

Dalkılıç, “Cumhuriyet, bizi millet olarak bir arada tutan, toplumsal bütünlüğümüzü, dayanışmamızı sağlayan, eşitliğin ve özgürlüğün güvencesi milletimizin tarih sahnesinde yeniden dirilişinin adıdır. Kuruluş ilkelerimiz, Yurtta ve Dünyada Barış ulusumuz için yaşamsal önem arz etmektedir. Bu ilkelerden sapıldığında; akıl, bilim, hukuk, özgürlük ve birlikte yaşama kültüründen ödün verildiğinde; geldiğimiz noktayı acıları çok yakın zamanda içimiz acıyarak gördük.
Cumhuriyetle milli birlik, barış içinde yaşadık ve hem nimeti, hem külfeti paylaştık. cephelerde sırt sırta verip ülkemizin bağımsızlığına kavuşması için dünyaya örnek olan bir mücadele ile kurduğumuz Cumhuriyetimizin 97.yılı kutluyor, Türkiye Cumhuriyetimizin kuruluşunda Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk, İsmet İnönü, Fevzi Çakmak, Kazım Karabekir ve değerli silah arkadaşlarını, daha sonra ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canlarını defa eden şehitlerimizi minnetle anıyor, gazilerimize de sağlık diliyorum” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR