STK’LARDAN ONUR İTTİFAKI’NA DESTEK DEVAM EDİYOR

Gündem 5 Ekim 2021 12:20
Videoyu Aç STK’LARDAN ONUR İTTİFAKI’NA DESTEK DEVAM EDİYOR
A
a
Sivil Toplum Kuruluşlarının Onur İttifakı’na desteği devam ediyor. Son olarak 36 STK daha Yaşar Aydın liderliğindeki Onur Hareketi’ne katıldı.
Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın, çıktığı yolda yalnız yürümüyor. Anadolu’nun her yerinde basmadık taş, basmadık toprak bırakmayan Aydın, halkın desteğini arkasında hissediyor. Toplumun çeşitli kesimlerinden Yaşar Aydın’ın Onur İttifakı’na destek ve katılımlar da devam ediyor.
Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yaklaşırken, Türkiye genelinde faaliyet gösteren 36 STK daha Onur İttifakına katıldığını ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Yaşar Aydın’ı destekleyeceklerini bildirdi. 
Demokrat Gençlik Platformu Başkanı Önder Can’ın organize ettiği dev katılım ise İstanbul’da gerçekleşti. 
“ANADOLU BİZDE KENDİSİNİ GÖRDÜ”
Milletten bir an olsun uzak kalmayan ve ziyaretlerine ara vermeyen Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın, yoğun programı nedeniyle ittifaka katılım etkinliğine telekonferans yöntemiyle dahil oldu. Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın, “Artık Onur İttifakına katılımlar çığ gibi oluyor. Anadolu, kendisini Onur İttifakı’nda buldu. Gittiğimiz her yerde ve çaldığımız her kapıda açılan yüzler, bizde kendilerini gördü. Güveni, samimiyeti, derdi, kederi, umudu ve kurtuluşu gördü. Bu umut, bu güven bizi başarıya ulaştıracak anahtar olacak. Biz bu Cumhurbaşkanlığı seçimlerini alacağız! Aksini söyleyen varsa Onur İttifakı’na olan katılımlara ve bize verilen desteğe baksın yeter.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR