Mersin

Siyasette tecrübe önemli!

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'in, Büyükşehir Meclisi'nden istediği 349 milyon 500 bin TL'lik borçlanma yetkisi, Plan ve Bütçe Komisyonu'nda 3'e 4 oyla reddedilirken, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’in de devreye girmesiyle, bir kez daha değerlendirilmek üzere yeniden Plan ve Bütçe Komisyonuna gönderildi.

Siyasette tecrübe önemli!

19 Mayıs 2019 12:30
-A

+A

Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi 2019 Yılı Mayıs Ayı Olağan Toplantısında Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'in, Büyükşehir Meclisi'nden istediği 349 milyon 500 bin TL'lik borçlanma yetkisi uzun tartışmalara neden oldu. Öneri, Plan ve Bütçe Komisyonu'nda 3'e 4 oyla reddedildi. Mecliste önerge üzerinde tartışmalar devam ederken, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit AK Partili ve MHP’li belediye meclis üyeleri ile görüştü. 
 
Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit ile Mezitli Belediye Başkan Tarhan teklifin komisyona iade edilerek tekrar görüşülmesini istediler.
 
Seçer, komisyonda ret kararı verilen borçlanma yetkisi teklifinin yeniden komisyona gönderilmesini meclis üyelerinin oylarına sundu. Teklifin komisyona gönderilmesi oy birliğiyle kabul edildi.
Anahtar Kelimeler : Siyasette tecrübe önemli!,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku