Mersin

Silifke Belediyesi’nden mahallelere şarampol ve çevre temizliği

Silifke Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından mahallelerdeki şarampol ve çevre temizliği çalışmaları devam ediyor.

Silifke Belediyesi’nden mahallelere şarampol ve çevre temizliği

11 Temmuz 2018 12:34
-A

+A

Silifke Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından mahallelerdeki şarampol ve çevre temizliği çalışmaları devam ediyor.

Silifke Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan çalışmayla Arkum Mahallesi’nde şarampol temizliği ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştirildi. Çalışmalar mahalle mahalle program dahilinde yapılmaya devam ediyor.
 

“Kentimize bağlı tüm mahallelerimize eşit bir şekilde hizmet veriyoruz ”diyerek açıklamada bulunan Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, ‘Birçok mahallemizde temizlik ekiplerimiz tarafından başlatılan çalışmalarımız devam ediyor. Buradaki en büyük amacımız, kış aylarında yağmur ve çamurun olduğunu düşünürsek yaz mevsiminde de toz, kötü kokular ve su birikintileri oluşmasıydı. Vatandaşlarımızın buralardan geçerken ve aynı zamanda daha düzenli bir ortamda yaşam sürmeleri için bu çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Silifke Belediyesi olarak her zaman muhtarlarımız ve vatandaşlarımızdan gelen talepleri değerlendiriyoruz.  Mahallelerimizin eksikliklerini bir bir tamamlamaya devam ediyoruz" diye konuştu.
 

BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ 
Silifke Belediyesi’nin büyük bir titizlikle çalışmalarını tamamladığı, yenilenen çehresiyle güzel bir görünüme kavuşan mahalleler, vatandaşların ve esnafların büyük beğenisini kazandı. Vatandaşlardan Ahmet Önay ise şunları söyledi. ‘Başkan Mustafa Turgut’a çok teşekkür ederiz. Güzel bir çalışma oldu. Esnaf beklenti içerisindeydi ve mahallemiz için önemli bir sorun haline gelmişti. İlerleyen dönemde daha iyi olacak inşallah” dedi. 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 588 Oy (%29)

  • HAYIR : 693 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 742 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku