Sidar, “Kadınlarımız Vazgeçilmez Kıymetlerimizdir”

Mersin 8 Mart 2021 16:03
Videoyu Aç Sidar, “Kadınlarımız Vazgeçilmez Kıymetlerimizdir”
A
a
Ermar Emlak Sahibi Muhammed Sidar, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. 

Sidar kutlama mesajında; “Kadınlarımız, toplumsal hayatımızın, aile, millet ve devlet yapımızın merkezinde yer alan her dönemde vazgeçilmez kıymetlerimizdir. Türk kadını millet hayatımızın her döneminde diğer milletlerin kadınlarına oranla önemli roller üstlenmiştir. Özellikle Kurtuluş mücadelesinde sergilediği güçlü, cesur, vatansever tutumuyla destanlaşmıştır. Cumhuriyete giden yolda gerek cephede, gerek cephe gerisinde aktif görev üstlenmiştir.
Sosyal hayatta her şeyi belirli bir düzene sokan, hayatı yeniden oluşturan kadınlardır. Ülkemizin ve toplumumuzun kalkınmasında dün olduğu gibi bugünde yine kadınlarımıza büyük görevler düşmektedir. Ne yazık ki 8 Mart öncesinde kötü görüntülere şahit olduk. Kadına şiddet yine iş başındaydı. Kadına şiddeti kınıyorum. Şiddet girişimlerinin ağır cezalarla önlenmesi gerektiğini buradan da belirtiyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarken, kadın haklarının iyileştirilmesi bakımından çalışmaların artarak devam etmesini diler, yürekleri sürekli sevgi dolu  başta şehit anneleri, şehit eşleri olmak üzere tüm kadınlarımıza saygılarımı sunarım” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR