Mersin

SERVET KOCA’YA LÜLÜ’DEN CEVAP

Burhanettin Kocamaz’ın yerel seçimlerde İYİ Parti’den aday olamamasıyla ilgili Kocamaz’a kumpas kurmakla suçlanan İYİ Parti Mersin eski İl Başkanı Servet Koca’ya cevap Akgün Lülü’den geldi. Vicdanen rahat olduğunu ifade eden Koca’ya seslenen Lülü, “Namusunu Biliyorsan Şerefin Onurun Varsa Çık Mersin Halkına Hesap Ver Açıkla Herkes Bilsin” dedi.

SERVET KOCA’YA LÜLÜ’DEN CEVAP

10 Temmuz 2019 17:39
-A

+A

MHP’den istifa ederek İYİ Parti’ye geçen ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı olarak saha çalışmasını sürdüren Burhanettin Kocamaz, 31 Mart Seçimleri’nde, İYİ Parti Mersin İl Başkanlığı heyetinin aday listelerini YSK’ya zamanında teslim etmemesi üzerine YSK, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz’ın adaylığını kabul etmedi. Olayın suçlusu olarak ilan edilen İl Başkanı Servet Koca görevden hemen alındı. Ardından 20 Şubat 2019 tarihinde açıklama yapan Burhanettin Kocamaz ve İYİ Parti Genel Merkezi, olayın içinde yer alan İYİ Parti Mersin eski İl Başkanı Servet Koca hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını söylemişti. Olayla ilgili devam eden soruşturma sonuçlandı ve iddiaların hedef noktasında bulunan Servet Koca dosya ile ilgili takipsizlik kararının verildiğini kamuoyuna açıklayıp ‘Vicdanım Rahat’ diyerek açıklamalarda bulundu.
 
ŞEREFİN NAMUSUN VARSA ÇIK AÇIKLA!


Servet Koca’ya ise ilk cevap Burhanettin Kocamaz ile o dönem MHP’den istifa ederek İYİ Parti’ye geçen ve Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi adayı olan Akgün Lülü’den geldi. Koca’ya seslenen Lülü, “Soruyorum Sana Servet Koca Sen Suçlu Değilsin, Orhan Galip Suçlu Değil Peki Size Dosyayı Geç Verin Diye Burhanettin Kocamaz mı Söyledi? B.Kocamaz Aday Olabilmek ve Mersin'de Kalan Hizmetleri Tamamlamak İçin Çırpınırken, Maddi Manevi Her Türlü Gayreti Gösterirken, Gece Gündüz Koştururken Hangi Gizli el bu Dosyayı Size Verdirmedi? Namusunu Biliyorsan Şerefin Onurun Varsa Çık Mersin Halkına Hesap Ver Açıkla Herkes Bilsin” diye açıklamalarda bulundu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku