Ak Parti

ŞEKER: YENİ PARTİ ARAYIŞINDA OLANLAR İFLAH OLMAYACAKLAR

AK Parti Mersin Eski İl Başkan Vekili Hidayet Şeker, sağda yeni alternatif parti kurma arayışında olanlara karşı AK Partilileri uyardı. Ak Parti’nin ümmetin ve milletin umudu olduğunu söyleyen Şeker, “Ak Parti gemisinden ineceklerin daha önce inenlerde olduğu gibi iflah olmayacakları gibi muzaffer olmayacakları da aşikardır” dedi.

ŞEKER: YENİ PARTİ ARAYIŞINDA  OLANLAR İFLAH OLMAYACAKLAR

22 Temmuz 2019 11:39
-A

+A

AK Parti Mersin Eski İl Başkan Vekili Hidayet Şeker, sağda yeni bir alternatif parti kurma arayışında olanlara karşı yaylım ateşinde bulundu. Ak Parti’de hizmet süresi dolmuş, ifşa olmuş, gelecek vaad etmeyen, geçmişi Ak Parti’de siyaset yapmaya yeterli olmayan çıkar guruplarının yeni kurulacak olan partide yer arayışına girdiğini ifade eden Şeker, “Bulunduğu makamların önemi yok. Kapalı kapılar ardında Lidere hakaret edip eleştiri yapanlar da bohçalarını hazırlamışlar” dedi. 
Ak Parti’nin son yüz yılda Türkiye’nin ve mazlum ümmetin umudu olduğunu belirten AK Partili Şeker, “Ak Parti gemisinden ineceklerin daha önce inenlerde olduğu gibi iflah olmayacakları gibi muzaffer olmayacakları da aşikardır. AK Parti’de siyaset yapan, ancak bir türlü çakma partililerden fırsat elde edip milletin hizmet etme aşkı ve şevkine ulaşamayanlar, sürekli geri planda bırakılan dava aşıkları, yusuf yüzlü kıymetli kardeşlerim, Büyük Türkiye sizin omuzlarınızda Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde inşa edilecektir” ifadelerini kullandı.
 
AK PARTİ ÜMMETİN VE NECİP MİLLETİMİZİN UMUDUDUR

Münafıkların ve sahte dava adamlarının trenden inecekleri durağa varmak üzere olduklarını da söyleyen Şeker, “Bu yol ayrımında çok dikkatli olmalıyız. Süslü ve yalan sözlere dikkat etmeliyiz. Münafıklar bizlerden daha zeki ve daha akıllı olabilir. Ama bizim samimiyet ve dik duruşumuz, onların her türlü taarruzlarını boşa çıkaracaktır. Büyük Türkiye’nin inşası için AK Parti’de çıkar beklemeden, sadece Allah’ın rızası ve necip milletimiz, Mazlum İslam Ümmetinin geleceği için,mçalışacak gözü pek, yiğit dava adamlarına ihtiyaç vardır. Bu özellikleri taşıyan tüm kardeşlerimizin kendini hazılaması ve yaklaşan değişim süreçlerinde kadrolara yerleşmek için gerekli girişimlerde bulunması gerekmektedir. Çünkü Ak Parti ümmetin ve necip milletimizin umududur” diyerek AK Parti seçmenlerini uyardı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku