CHP

SEÇİMİ SANDIKTA KAZANACAĞIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan adayı Sabit Yelkovan, parti aracına yapılan saldırıyı kınadığı açıklamasında; Türkiye’nin 31 Mart’ta kavgaya değil, sandığa gittiğine vurgu yaparak, “Kararı sandıkta verecek olan halkımızdır” dedi.

SEÇİMİ SANDIKTA KAZANACAĞIZ

12 Mart 2019 19:26
-A

+A


 
 
Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan adayı Sabit Yelkovan’ın seçim arabasına saldırdılar. Yelkovan’ın seçim çalışmaları kapsamında giydirilen anons aracı Çay Mahallesi’nde bir grubun taşlı saldırısına uğradı. CHP Akdeniz Belediye Başkan adayı Sabit Yelkovan, araç sürücüsünün ve araç içerisindeki partilinin saldırıdan zarar görmemelerinin en büyük teselli olduğunu belirtirken, olayı da kınadı.
Geçtiğimiz günlerde de Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerindeki seçim ofisine saldırı yapıldığını anımsatan Yelkovan, “Çay Mahallesi’nde partimizin aracına yapılan saldırı bizleri derinden üzdü. Biz bugüne kadar tüm siyasi partilerin adaylarına ve seçmenlerine saygılı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürdük. Bize oy vermeyeceğini söyleyenlere dahi kararlarına saygılı olduğumuzu ifade ettik.
31 Mart’ta kavgaya değil, sandığa gidiyoruz. Seçim demokratik bir haktır ve bu hakkı herkes sonuna kadar kullanacaktır. Kararı da sandıkta verecek olan halkımızdır. Biz seçimi sandıkta kazanacağız. Bizim mücadelemiz Akdeniz için, Mersin için… Halkımızın daha huzurlu, mutlu bir kentte yaşaması için...
Bundan sonra da seçim kampanyamızı barış ve huzur içerisinde sürdürmeye devam edeceğiz. Biz ısrarla ‘birlikte Akdeniz’ demeyi de sürdüreceğiz. Bu kent hepimizin. Mersin’e sahip çıkacağız. Herkesi sağduyulu olmaya davet ediyorum.” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku