CHP

Seçer ile Yelkovan, Büyükşehir’de ve Akdeniz’de CHP’nin kazanacağı mesajını verdi

TAKIM HALİNDE SİZLERE HİZMET SUNACAĞIZ Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer ve Akdeniz Belediye Başkan Adayı Sabit Yelkovan, hem Büyükşehir’de hem de Akdeniz’de CHP’nin kazanacağı mesajını verdi. “Takım halinde sizlere hizmet sunacağız” diyen Seçer, “Akdeniz’de Sabit Yelkovan” mesajı verdi.

Seçer ile Yelkovan, Büyükşehir’de ve Akdeniz’de CHP’nin kazanacağı mesajını verdi

11 Mart 2019 10:11
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer ve Akdeniz Belediye Başkan Adayı Sabit Yelkovan, Hamidiye Mahallesi’nde mahalle sakinleri ile bir araya geldi.
 

Coşkulu bir kalabalığın buluştuğu toplantıda Sabit Yelkovan, “Akdeniz’e başkan Sabit Yelkovan” sloganları ile alana girdi.

Akdenizlilerin karşısına belediye başkan adayı olarak çıkmaktan gurur duyduğunu dile getiren Yelkovan, “Beni daha yukarılara çıkaracağınıza yürekten inanıyorum” dedi.
 

“Bu mahallerde büyüdüm, bu sokaklarda top oynadım” diyen Yelkovan, 30 yılı aşkın süredir sivil toplum örgütlerinde Mersin için mücadele ettiğini anımsatarak, “Bugüne kadar sizin de desteğinizle hiç kaybetmedim. Bundan sonra da kaybetmeyeceğim. Sizlere hizmet için geldim. Hiçbir ayrım yapmadan tüm Mersin’e hizmet etmeye hazırım. Başkanlığım süresince hiçbir esnafımızı geri çevirmedim. Belediye başkanı olduğumda da herkese kapım açık olacak. Hiç kimsenin partisiyle ilgilenmedim. Beni insanlık ilgilendiriyor. Cumhuriyet Halk Partisi’nin felsefesi ile hizmet edeceğim” dedi.

 

BİRLİKTE AKDENİZ’İ YÖNETECEĞİZ


Nasıl bir anlayışla başkanlık yapacağını anlatan Yelkovan, “Projeleri anlatmaya gerek yok. Akdeniz başlı başına bir proje. Akdeniz’in neye ihtiyacı varsa ona göre hizmet üreteceğiz. Bizim boşa harcayacak paramız yok. Sizlerle birlikte Akdeniz’i yöneteceğiz. Akdeniz’in en büyük sorunu işsizlik. İstihdam sorununu çözecek projeler hayata geçireceğiz. Akdeniz’de işsizliği çözeceğiz, yoksullukla mücadele edeceğiz. Akdeniz’de hiç kimse yatağa aç girmeyecek. Birlikte çalışıp birlikte kazanacağız” diye konuştu.

 

AKDENİZ’DE SABİT YELKOVAN


Projelerini anlatan Vahap Seçer de Cumhuriyet Halk Partisi’nin Büyükşehir ve Akdeniz’deki iddiasını ortaya koydu. “Sandıklardan öyle bir sonuç çıkacak ki bize kem gözle bakanlar akıl tutulmasını oynayacaklar” diye Seçer, Mersin’de 31 Mart’ta CHP’nin zaferi olacağını belirterek, “Sandıkları patlatacağız. Ben sonucu görüyorum. Biz tüm ilçelerde başarılı olmak istiyoruz. Başta büyük başkan, ilçelerde ilçe belediye başkanları, Akdeniz’de Sabit Yelkovan. İnşallah bu mücadeleden alnımızın akı ile çıkacağız. Hep birlikte takım halinde sizlere hizmet sunacağız” dedi.

Konuşmaların ardından iki başkan el ele mahalle sakinlerini selamladı.Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku