Sebahattin Kılıççıoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dolayısıyla Mesaj Yayınladı

Mersin 28 Ekim 2020 08:37
Videoyu Aç Sebahattin Kılıççıoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dolayısıyla Mesaj Yayınladı
A
a

Sebahattin Kılıççıoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dolayısıyla Mesaj Yayınladı

Kılıççıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Kılıççıoğlu,
"CUMHURİYET, GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN BİR BERABERLİKTİR"

Kılıççıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Kılıççıoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

İşadamı Kılıççıoğlu, "29 Ekim 1923 yılında kurulan Cumhuriyetimizin 97. yılını gururla ve onurla kutluyoruz. Cumhuriyete kavuştuktan sonra verdiğimiz büyük mücadelenin sonucunda geçen 97 yıllık zamanda demokratikleşme, hukuk devletini gerçekleştirme, ekonomik, sosyal ve siyasi gelişmeler gösterme noktasında önemli ölçüde mesafe kat edilmiştir" dedi.

"Irk, din, dil, inanç, cinsiyet farkı gözetmeksizin, her Türk vatandaşının ortak varlığı olan Cumhuriyet, geçmişten geleceğe uzanan bir beraberliktir" diyen Kılıççıoğlu, "Cumhuriyetimizin teminatı da halkımızın Cumhuriyet ideallerini sahiplenme ve koruma iradesidir.  Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün hedeflediği, ‘muasır medeniyetler seviyesine’ ulaşmak için, çalışma hayatında üzerimize düşen bütün sorumluluklarımızı yerine getirmek için büyük bir çaba ve gayret sarf ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz.
Bu vesile ile aziz milletine hizmet etmenin kutsallığı ve gücünü milletten almanın meşruluğu ile giderek daha da büyüyen ve gelişen ve demokrasisini güçlendiren Türkiye’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlar, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.” ifadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR