Sayapark ''TSE Covid-19 Güvenlı̇ Hizmet Belgesı̇'' aldı

Mersin 10 Ekim 2020 12:48
Videoyu Aç Sayapark ''TSE Covid-19 Güvenlı̇ Hizmet Belgesı̇'' aldı
A
a

Sayapark ''TSE Covid-19 Güvenlı̇ Hizmet Belgesı̇'' aldı

Sayapark ''TSE Covid-19 Güvenlı̇ Hizmet Belgesı̇'' alarak Çukurova ve Mersin'in en güvenilir ilk ve tek Alışveriş ve Yaşam Merkezi oldu.

Sayapark, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından hazırlanan hijyen, enfeksiyon önleme ve kontrol belgelendirme programı standartlarını sağlamasıyla ‘TSE Covid -19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazandı.  ''TSE Covid-19 Güvenlı̇ Hizmet Belgesı̇'' alarak Çukurova ve Mersin'in en güvenilir ilk alışveriş ve yaşam merkezi oldu.
TSE COVID-19 GÜVENLİ HİZMET BELGESİ NEDİR?
İçerisinde bulunduğumuz pandemi süresince COVID-19 hijyen, enfeksiyon önleme ve kontrol kılavuzu doğrultusunda; kalite, hizmet ve hijyen dolu yönetim anlayışının sağlanmasıyla Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından hazırlanan güvenli hizmet belgesidir.  
Sayapark'ta yapılan açıklamada; "Tedbirli tutumumuz ve hijyen dolu hizmetimiz doğrultusunda tarafımıza verilen 'TSE Covid-19 Güvenlı̇ Hizmet Belgesı̇'ni alarak, Çukurova ve Mersin'in en güvenilir ilk ve tek Alışveriş ve Yaşam Merkezi olmanın verdiği haklı gururu yaşıyoruz. 
Pandemi döneminde süresince, gerekli tedbirlere uyma konusunda aynı gayreti fazlasıyla göstermiş ve aynı zamanda bu konuda bize güvenen değerli yatırımcılarımıza, markalarımıza, markalarımızın çalışanlarına, yönetim ekibimize, çalışanlarımıza ve çok kıymetli ziyaretçilerimize bizleri yalnız bırakmadıkları ve yanımızda olmaya devam ettikleri için teşekkür ediyoruz" denildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR