Şahin: “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Kutluyorum”

Gündem 21 Nisan 2021 15:18
Videoyu Aç Şahin: “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Kutluyorum”
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce Gölyaka İlçe Başkanı Abdullah Şahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. CHP Düzce Gölyaka İlçe Başkanı Abdullah Şahin mesajında: ““23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101’inci yıldönümünü büyük bir heyecan ve coşku ile kutluyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa kemal Atatürk 23 Nisan 1920’de “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” diyerek milletimize olan güvenini açık bir şekilde ifade etmiştir. 
23 Nisan, Türk Milletinin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığının tüm dünyaya ilan edildiği, TBMM’nin açıldığı önemli bir gündür. Bu anlamlı günü Atatürk daha sonra çocuklarımıza bayram olarak armağan etmiştir. Çocuklarımız ülkemizin geleceğidir. Onların milli manevi ve insani değerlere sahip olarak yetiştirilmesi ülkemizin geleceği açısından çok önemlidir.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Aziz Şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. Koronavirüs’ten derin etkilenen çocuklarımızın yarınları için tedbirlere uyalım” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR