Sağlar'ın Kurban Bayramı Mesajı

Mersin 29 Temmuz 2020 13:46
Videoyu Aç Sağlar'ın Kurban Bayramı Mesajı
A
a

Sağlar'ın Kurban Bayramı Mesajı

Devlet ve Kültür eski Bakanı, CHP 26. Dönem Mersin Milletvekili Fikri Sağlar,, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Sağlar, “Bütün ülkemiz genelinde olduğu gibi, İlimizde de, birlik ve beraberliğimizi, karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörü duygularıyla pekiştiren, “Mübarek Kurban Bayramı”na ulaşmış bulunuyoruz. Tüm ülkemizde ve ilimizde Kurban Bayramını milletçe huzur, güven ve mutluluk içinde geçirmemiz dileğiyle hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum." dedi.

"ZİYARETLERİMİZİ ERTELEYELİM"
Sağlar, koronavirüs tehlikesinin henüz geçmedğini belirterek, "Tüm dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de salgını henüz atlatmış değiliz. Lütfen bayram boyunca kurallara uymaya özen gösterelim aksi takdirde sevdiklerimize ve kendimize daha büyük zararlar verebilir. Bu nedenle ziyaretlerimizi erteleyelim. Teknolojiyi kullanarak telefon veya internet üzerinden sevdiklerimize ulaşalım ve bayramlaşalım. Tedbiri elden bırakmadığımız takdirde daha güzel günlerin bizi beklediğini unutmayalım. Diğer yandan Dini bayramlarda sevinmek kadar, sevindirmek de önemlidir. Özellikle, sevindirmenin önem kazandığı “Kurban Bayramı”nda, yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak darda olanlarla, muhtaç, yoksul, yetim ve kimsesizler ile tedaviye muhtaç durumdaki vatandaşlarımızın, şehit ailelerimizin ve gazilerimizin desteklenmeleri ve sevindirilmesi büyük önem taşımaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramınızı en içten duygularımla kutluyorum. Sağlık, mutluluk, huzur ve güven içerisinde, ailenizle birlikte bir bayram geçirmenizi içtenlikle diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR