ŞAFAK’IN DURAK SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Gündem 5 Eylül 2020 14:28
Videoyu Aç ŞAFAK’IN DURAK SORUNU ÇÖZÜLDÜ
A
a

ŞAFAK’IN DURAK SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Süloğlu İlçesine bağlı Şafak Mahallesi’nde vatandaşların talep ettiği otobüs durağının hizmete girdiği bildirildi. Şafak Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların kendilerinden talep ettiği durağın Muhtar Metin Ceryan’a teslim edildiğini kaydeden İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, “İlimizin, ilçelerimizin ve köylerimizin eksikliklerini görüp ve giderilmesi için her zaman çalışmaya devam edeceğiz. O mahallede İYİ insanlar oturduğu İçin durağın ismini mahalle muhtarı  Metin Ceryan ile birlikte  “İYİLER DURAĞI”koyduk” dedi.

Edirne’nin Süloğlu ilçesine bağlı Şafak Mahallesi’ne vatandaşların öğrenci servisi beklerken kış günlerinde yağmur ve soğukta kalmamaları için yapılmasını istedikleri durağın hizmete açıldığı bildirildi. 

MAHALELİ DURAKTAN MEMNUN KALDI

Şafak Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Demir’den istediği durağın faaliyete başlaması mahalleli de büyük memnuniyet yarattı.

Durağın Şafak Mahallesi’ne hayırlı olmasını dileyen İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, “Süloğlu İlçemize bağlı Şafak Mahallemize kış günleri öğrencilerimiz ve vatandaşlarımızın servis beklerken yağmur, çamur, soğukta kalmamaları için İYİ Parti Edirne İl Başkanlığımızdan istedikleri durağın montajını tamamlayarak Muhtar Metin Ceryan’a teslim ettik. Durağın yapılmasında katkı sağlayan başta Millet İttifakı Edirne Belediye Başkanı Sayın Recep Gürkan olmak üzere Süloğlu Belediyesi Başkanı Sayın Mehmet Ormankıran’a, İYİ Parti İl Genel Meclis Üyemiz Hüseyin Erbay’a, Edirne Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürü Sayın Erdal Uygun’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İYİ PARTİLİ DEMİR: “EDİRNE İÇİN HER ZAMAN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ!”
DURAĞIN ADI "İYİLER DURAĞI" OLDU

Edirne’nin ve Edirnelilerin sorunlarını gidermek için her zaman çalıştıklarını kaydeden İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Demir, “İlimizin, ilçelerimizin ve köylerimizin eksikliklerini görüp ve giderilmesi için her zaman çalışmaya devam edeceğiz. O mahallede İYİ insanlar oturduğu İçin durağın ismini mahalle muhtarı  Metin Ceryan ile birlikte  “İYİLER DURAĞI”koyduk." dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR