Mersin

PROGRAMI HANGİ GAZETECİ YÖNETSİN?

Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu canlı yayına çıkacak

PROGRAMI HANGİ GAZETECİ YÖNETSİN?

9 Haziran 2019 13:04
-A

+A

Twitter’da birçok önemli ankete imza atan Anket Meydanı, AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Adayı Binali Yıldırım ile CHP’nin Adayı Ekrem İmamoğlu’nun TRT Haber'de katılması planlanan canlı yayında programı kimin yönetmesi istersiniz diye vatandaşa sordu.

https://twitter.com/AnketMeydan/status/1135660709554114561

 
AK Parti İstanbul Büyükşehir Adayı Binali Yıldırım, TRT Haber'de katıldığı canlı yayında CHP Adayı Ekrem İmamoğlu ile canlı yayının kesinleştiğini detayların görüşüldüğünü açıkladı. Kamuoyunun nabzını tutan Anket Meydanı da herkesin merakla beklediği o soruyu sordu; “Programı kim yönetsin?”
Anket Meydanı, “Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım ortak karar ile canlı yayına çıkarlarsa sizce programı kim yönetmeli?” diye sorduğu ankette şu gazetecilerin isimlerine yer verdi: Hande Fırat, Didem Arslan Yılmaz, Ahmet Hakan ve Uğur Dündar.
 
“VATANDAŞ UĞUR DÜNDAR” DEDİ
 
Ankette yüzde 57 ile en çok oy alan isim usta gazeteci Uğur Dündar oldu. Dündar’ın ardından gelen isim yüzde 34 ile Didem Arslan Yılmaz. Ahmet Hakan yüzde 5 oy alırken, Hande Fırsat yönetsin diyenlerin oranı yüzde 4’te kaldı.
TRT’de yapılacağı konuşulan programın içeriği ve zamanı henüz belli değil. Anket Meydan’ında oylama devam ediyor.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku