Mersin

Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, yeniden atandı

Rektör atamalarına ilişkin kararlar Resmi Gazete’de yayımlandı.Mersin Üniversitesi’nin başarılı Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, görevine devam ediyor.

Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, yeniden atandı

23 Kasım 2018 13:48
-A

+A

Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, yeniden  atandı
 
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile yer alan atama kararlarında 11 üniversiteye rektör ataması gerçekleştirildiği bildirildi. 2547 sayılı Kanun’un 13’üncü ve 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2, 3, ve 7’inci maddeleri gereğince gerçekleştirilen Prof. Dr. Ahmet Çamsarı Mersin Üniversitesi'nde yeniden rektörlüğe atandı.
Prof. Dr. Çamsarı, “Yeniden atanmamın ardından sizlerden gelen yoğun ilgi ve teveccüh nedeniyle onur duyduğumu belirtmek isterim. Siz değerli akademik ve idari personelimizin tebrikleri gerçekleştirilecek törende kabul edilecektir” dedi.
Tebrik töreni, 26 Kasım 2018’de Prof. Dr. Uğur Koral Kültür Merkezi A Salonunda gerçekleşecek. Törenin ardından bir de kokteyl düzenlenecek.
 
ÇİÇEKLERİNİZ BAĞIŞ OLSUN!
Rektörlük, üniversitenin resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda ise tebrik için rektörlüğe çiçek gönderilmemesini, Mersin Üniversitesi Cami Yaptırma Yaşatma ve Koruma Derneği’ne bağış yapılması istendi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku